Skocz do zawartości

Promocje w Microsoft Store - Różne regiony - Polska Cebula


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał:

Argentynę robiło się kiedyś Revolutem i wirtualną kartą, ale poblokowali i musisz mieć środek płatniczy zarejestrowany na argentyński adres. No i IP z tamtych rejonów.

Z tym adresem argentynskim pewny jesteś? Wydaje mi się że mam tylko PL i brazyliski na koncie ms. 

Odnośnik do komentarza

Tak, jestem pewny, bo kupiłem kiedyś kilka gierek revolutem za jakieś śmieszne grosze, a i @Kalel załapał się dosłownie w ostatnim dniu na zgiftowanego DMC HD Collection z Argentynki.

  

25 minut temu, 20inchDT napisał:

Dragons dogma 1 jest za jakies $5 to argentynskie kluczyki moze beda latac po 10 ziko.

W Polsce kosztuje 15 zeta, nie wiem czy jest sens czekać na potencjalną cebulę jak ktoś ma parcie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, 20inchDT napisał:

bzduras pisal o kupowaniu bezposrednio ze sklepu arg wtedy trzeba bylo miec adres rozliczeniowy. Nie jestem pewien czy przy doladowaniach byl potrzebny, ale chyba juz i tak ich nie sprzedaja

Teraz widze ze messer pisal o doladowaniach, ja nie doczytalem a chcialem odpowiedziec jak sie robi zakup na Arg. Jak zwykle fak up z mojej strony xD

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, 20inchDT napisał:

bzduras pisal o kupowaniu bezposrednio ze sklepu arg wtedy trzeba bylo miec adres rozliczeniowy. Nie jestem pewien czy przy doladowaniach byl potrzebny, ale chyba juz i tak ich nie sprzedaja

Otóż to. Kody to tam z vpnem sobie machniecie od ręki, ale kiedyś mając Revoluta i adres z Argentyny można było sobie kupić normalnie gierkę ze Stora po zmianie regionu. A promki bywały srogie, chyba Watch Dogs 2 z dodatkami, South Park TFBW i FC5 za łącznie coś koło trzech-trzech i pół dychy wtedy wziąłem. Złote czasy

Odnośnik do komentarza

Kody to trafisz co chwilę jakieś poniżej dwóch dych na solidne gierki. Wejdź sobie na enebę, daj region Argentina i sortowanie od najniższych cen to się zdziwisz, np. RE Origins Deluxe był ostatnio za niecałe 19zł, Tormented Souls coś koło 12zł forumowicze tu pisali. No cebula straszna, choć moralność takich kodów każdy musi sobie sam ocenić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...