Skocz do zawartości

Promocje w Microsoft Store - Różne regiony - Polska Cebula


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, creatinfreak napisał:

Panowie jest gdzieś aktualny poradnik jak kupować u Turka? W necie wyszukuje mi jakieś stare posty, że poblokowali użycie revoluta. Chciałbym coda taniej kupić. 

 

 

Podbijam, za ile nowe MW2 u turasa wychodzi? Ze dwiesta mógłbym dać, 350? :drakenope: i poproszę o dokładny poradnik jak to zrobić. Rozumiem, że z poziomu konsoli się tego nie ogarnie?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No to co panowie, chyba czas pożegnać cebulkę z VPN. Wczoraj ziomek chciał, żeby mu aktywować kod z Argentinos, bo waliła strona błędami. Dzisiaj zalogowałem się na jego konto, wszystko zgodnie z procedurką, kod wklepany, next, otrzymujesz taką i taką gierkę, next, a na końcu komunikat:

image.png.bd125bba10e52fae699f1514b22a00a7.png

 

Także chyba skończył się dzień dobroci dla dziecka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

No to co panowie, chyba czas pożegnać cebulkę z VPN. Wczoraj ziomek chciał, żeby mu aktywować kod z Argentinos, bo waliła strona błędami. Dzisiaj zalogowałem się na jego konto, wszystko zgodnie z procedurką, kod wklepany, next, otrzymujesz taką i taką gierkę, next, a na końcu komunikat:

image.png.bd125bba10e52fae699f1514b22a00a7.png

 

Także chyba skończył się dzień dobroci dla dziecka

Próbowałeś przez różne VPNy?

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
36 minutes ago, schabek said:

Chlopaki xboksiaki, kupuje to

https://www.gamivo.com/product/red-dead-redemption-2-tr-xbox-one

 

robie tureckie konto, sciagam, gram na glownym. Zgadza sie? Czy moze chlopski rozum na xboxie nie dziala?

Kup se wersję z Argentyny wejdź przez vpn na Microsoft.com/redeem logując się na swoje konto i wklep kod. Po aktywacji normalnie masz przypisane do swojego konta i grasz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, devilbot said:

Nie trzeba żadnych dodatkowych kont na xboxie. Ja kupuję normalnie klucz z argentyny i na komórce odpalam program VPN.lat na argentynę i przez link microsoft redeem wymieniam kod i tyle i znowu gry kosztują tyle ile powinny.

5-20 zł :potter: Kusi mnie jeszcze Callisto i Dying Light 2 bo kosztują śmieszne pieniądze

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, schabek napisał:

Chlopaki xboksiaki, kupuje to

https://www.gamivo.com/product/red-dead-redemption-2-tr-xbox-one

 

robie tureckie konto, sciagam, gram na glownym. Zgadza sie? Czy moze chlopski rozum na xboxie nie dziala?

Przekleję z discorda, bo nie chce mi się pisać drugi raz instrukcji:

Cytat

kupujesz kodzik na argentynę/kebabownię

ściągasz na telefon UrbanVPN albo VPN.lat, bez różnicy

włączasz w telefonie przeglądarkę i wchodzisz na redeem.microsoft.com

logujesz się na swoje konto

włączasz wcześniej ściągniętego VPN, jak będzie coś wołać reklamami o płatność czy kupno premium to skip

wybierasz z listy argentynę/kebabownię w zależności od tego jaki kod kupiłeś i klikasz Połącz (czy tam Connect albo duży guzior Start) i czekasz na połączenie chwilkę

jak się połączy i zacznie pokazywać ping oraz dl/ul to wracasz do otwartej karty z punktu 3

wklejasz/przepisujesz kod, klikasz Next, potem znowu Next

"To już wszystko, dziękujemy", zamykasz przeglądarkę i wyłączasz połączenie w aplikacji z punktu 6

logujesz się na konsolecie, ściągasz grę z biblioteki i napierdalasz ciesząc się zasileniem PKB innego kraju oraz dodatkowym hajsem na kebaba/piwo/narkotyki/kurwy/konto premium na FPE

I tyle, grasz na swoim koncie na polskim regionie, gierka jest dopisana jako posiadana tak samo, jakbyś kupił ją w pełnej cenie w PL

  • Plusik 3
  • Dzięki 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...