Skocz do zawartości

Promocje w Microsoft Store - Różne regiony - Polska Cebula


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Panowie mam kod z doładowaniem na Turcję ale nie przechodzi mi po wklepaniu. Wyskakuje błąd mimo, że kod na 100% dobry. Konto mam zmienione na Turcję, VPN ustawiony i nie przechodzi. Wcześniej nie było problemu. 

 

Gdzieś czytałem, że trzeba odczekać (ile?) i w końcu przejdzie. Ktoś miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Ins napisał:

Panowie mam kod z doładowaniem na Turcję ale nie przechodzi mi po wklepaniu. Wyskakuje błąd mimo, że kod na 100% dobry. Konto mam zmienione na Turcję, VPN ustawiony i nie przechodzi. Wcześniej nie było problemu. 

 

Gdzieś czytałem, że trzeba odczekać (ile?) i w końcu przejdzie. Ktoś miał podobny przypadek?

Spróbuj innego serwera VPN, u mnie na vpn.lat czasami np. dwa z czterech walą błędem, a dwa pozostałe są cacy. Najlepsze, że nie wiadomo, który kiedy zadziała więc trzeba odklikiwać po kolei :balon: Taka cena cebuli

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ins napisał:

Panowie mam kod z doładowaniem na Turcję ale nie przechodzi mi po wklepaniu. Wyskakuje błąd mimo, że kod na 100% dobry. Konto mam zmienione na Turcję, VPN ustawiony i nie przechodzi. Wcześniej nie było problemu. 

 

Gdzieś czytałem, że trzeba odczekać (ile?) i w końcu przejdzie. Ktoś miał podobny przypadek?

Dużo tego wbijałeś ostatnio? Znajomy niedawno dostał czasowego bana na Turcję, ale on je dodawał hurtowo. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ins napisał:

Panowie mam kod z doładowaniem na Turcję ale nie przechodzi mi po wklepaniu. Wyskakuje błąd mimo, że kod na 100% dobry. Konto mam zmienione na Turcję, VPN ustawiony i nie przechodzi. Wcześniej nie było problemu. 

 

Gdzieś czytałem, że trzeba odczekać (ile?) i w końcu przejdzie. Ktoś miał podobny przypadek?

Miałem wczoraj to samo. Odczekaj parę godzin.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Hubert249 napisał:

Dużo tego wbijałeś ostatnio? Znajomy niedawno dostał czasowego bana na Turcję, ale on je dodawał hurtowo. 

Eh a kusiła mnie Turcja, chyba zostanę przy argentynce bo tam tylko vpn potrzebny i cyk.

 

Coś przestało działać. Teraz tylko turcja działa?

Edytowane przez Chewie
Odnośnik do komentarza

Teraz chciałem spróbować i jak jestem połączony przez VPN to w ogóle nie mam jak wprowadzić kodu na https://redeem.microsoft.com/:

Try that again

Something happened on our end. Waiting a bit might help.

xNgyDQiWst2rypnhgAzuQt.3

 

Jak wyłączam VPN to normalnie pojawia się okienko do wpisania kodu. Chyba będę musiał dłużej odczekać.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ins napisał:

Jak wyłączam VPN to normalnie pojawia się okienko do wpisania kodu. Chyba będę musiał dłużej odczekać.

No to ja tak na dwóch serwerach z vpn.lat miałem (mają cztery do wyboru). Próbowałeś rozłączyć i połączyć się z innym?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na vpn.lat na jednym, a na Urban 4 różne. Zobaczę jakieś inne za chwilę jeszcze.

 

EDIT:

Na dwóch powyższych nie działało nadal, ani na komórce, ani PC. Sprawdziłem kilkanaście innych i albo nie działało albo nie było VPN na Turcje. Ostatecznie ściągnąłem appke VPN Turkey na komórkę i tutaj poszło bez problemu.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
11 godzin temu, Sedrak napisał:

Jest jakiś tutorial jak to ogarnąć?

 

masz bardziej szczegółowo 

 

Spoiler

Instrukcja doładowania konta i kupowania gier w Turcji:

  1. Trzeba dodać adres rozliczeniowy. Na stronie Microsoftu wchodzimy na swoje konto, klikamy w zakładkę płatności i rozliczenia i wybieramy książkę adresową. Tam dodajemy losowy turecki adres z google maps, czy jakiegoś generatora ID.
  1. Po dodaniu adresu trzeba zmienić region konta na turecki. Na stronie Microsoft wchodzimy w zakładkę Twoje informacje i tam wybieramy edytuj informacje o profilu. Następnie wybieramy Turcję. Microsoft tutaj może prosić was o weryfikację SMS, bądź email w zależności jakie zabezpieczenie macie wybrane.
  1. Kupujemy kartę podarunkową 100 TL.
  1. Uruchamiamy VPN i wybieramy Turcję. Ja korzystam z VPN.lat, ale może być jakikolwiek darmowy który nadaje tureckie IP.
  1. Z włączonym VPNem wchodzimy na stronę redeem.microsoft.com, logujemy się na swoje konto i wpisujemy w okienko zakupiony wcześniej kod z doładowaniem.

 

tylko u mnie np VPN lat nie chce już działać, Windscribe ostatnio używałem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...