Skocz do zawartości

Promocje w Microsoft Store - Różne regiony - Polska Cebula


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.12.2021 o 13:33, Aleks napisał:

Na tych stronach porównujących ceny chyba brakuje Islandii. Dlaczego?

 

Gdzie najtaniej kupić obecnie CoD Vanguard (Series X|S)? Te kody z eneba to legitne?

Właśnie corss gen jest przeceniony na 165zl w Brazylii. BF 2042 również w wersji cross, kosztuje niewiele ponad 170 zł. 

Odnośnik do komentarza

https://elderscrolls.bethesda.net/pl/article/3mxTW4iQYGrVZrWRqVfomQ/skyrim-anniversary-edition-and-creation-club-content-first-look

Cytat

Czym jest Skyrim Anniversary Edition?

Skyrim Anniversary Edition łączy Skyrim Special Edition ze wszystkimi elementami z Klubu twórczości, które zostały wydane do momentu premiery Anniversary Edition – to dodatkowe zadania, pancerze i tryby gry. Zerknijcie na część zawartości w przygotowanym przez nas artykule, dostępnym tutaj.

 

No taka najbardziej dopasiona wersja ze wszystkim i trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Impulsywny zakup jednego z dodatków do Forza Horizon 4 za 35zł (Fortune Island), a chwilę później zobaczyłem, że cały pakiet jest fajnie przeceniony, więc kupiłem, myśląc że łatwo zwrócę pierwszy zakup.
No i teraz dupa, bo nie mam takiej opcji w Historii zamówień - "Pomoc" mówi, że jeśli nie ma tej opcji to zakup nie podlega zwrotowi.
Jest jakaś opcja typu nie wiem - e-mail do MS? Czy olać temat, skoro nie ma oficjalnego miejsca, żeby kliknąć?

Odnośnik do komentarza

To 40zł najtańszy kluczyk na region europejski jaki znalazłem: https://www.eneba.com/xbox-mad-max-xbox-one-xbox-live-key-europe

 

Kupujesz, wklepujesz w sklepie przez WWW/przeglądarkę na telefonie/na konsoli/przez aplikację MS Store jak każdy inny klucz i masz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

To czekaj, od początku wiedziałeś, że nie chcesz kupić tej gry? To na chuj ja się sztukuję i szukam jak najlepszej oferty, żeby pańcia Boomcio miał podane pod nosek?

 

npc" Meme Templates - Imgflip | Npc, Memes, Templates

 

No łap wariacie pucharek podziękowawczy ;)

No kupił bym teraz ale nie wiem, czy mi ixbox polskie napisy wrzuci!

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Boomcio napisał:

No nie ma, tylko eng mi pokazuje na tej stronie. 

Ale Ty się nie sugeruj tym co masz na stronie sprzedającej klucz tylko tym, jak gra cyfrowa w europejskim rejonie wygląda, a wygląda tak, że ma polską wersję.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...