Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077 - PC Master Race


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

9f53274c-a750-4005-a999-b0aee6fc8b17.jpg

 

Witam

polecam wyłączać blur, CA, film grain

zmienić Cascaded Shadows Resolution z high na medium (zauważone na reddit ze poprawia FPS reportowal @Bigby )

 

report robimy jaki sprzęt, ustawienia i screenshoty mile widziane

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Wygląda to wybornie. :banderas: Czy ktoś miał już okazję aby sprawdzić czy zmiana w cienach o których pisał @Bigby (Cascade Shadows) powoduje tak znaczne przyrosty? Mój komputer jest między Minimum (CPU i RAM) a Recommended (GPU) i liczę jednak że uda mi się wycisnąć te 1080p/60 na mid. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Wygląda to wybornie. :banderas: Czy ktoś miał już okazję aby sprawdzić czy zmiana w cienach o których pisał @Bigby (Cascade Shadows) powoduje tak znaczne przyrosty? Mój komputer jest między Minimum (CPU i RAM) a Recommended (GPU) i liczę jednak że uda mi się wycisnąć te 1080p/60 na mid. 

Jaki masz dokładnie konfig? Największy przyrost FPSów daje DLSS, ale wiadomo - do tego trzeba mieć choćby najsłabszego RTXa, żeby skorzystać z tych dobrodzejstw.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Próbował ktoś RT na Psycho już? Duża różnica względem Ultra? 

 

Spora, najbardziej widoczna jest w cieniach i ogólnie przejściach pomiędzy światłem, a cieniem. No i więcej jest odbić na ulicach. Bez DLSS strasznie to zarzyna mojego RTX 3080, ale z DLSS na wydajność ładnie współgra. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bzduras napisał:

Jaki masz dokładnie konfig? Największy przyrost FPSów daje DLSS, ale wiadomo - do tego trzeba mieć choćby najsłabszego RTXa, żeby skorzystać z tych dobrodzejstw.


i5 3470

8GB RAM

1060 6GB MSI

 

W grę wchodzi jedynie 1080p, bez żadnego DLSS.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MatekDM napisał:

 

Spora, najbardziej widoczna jest w cieniach i ogólnie przejściach pomiędzy światłem, a cieniem. No i więcej jest odbić na ulicach. Bez DLSS strasznie to zarzyna mojego RTX 3080, ale z DLSS na wydajność ładnie współgra. 

Ja narazie będę się bawił ultra RT z 4k, ale się zastanawiam nad psycho + 1440p (wszystko z dlss perf, ale jest jeszcze ultra perf do sprawdzenia :/).

Cascaded Shadows Resolution z high na medium jak polecali na reddicie :)

Odnośnik do komentarza

Ryezn 5 3600, RTX 2060s, 16GB RAM - 1080p high bez RT, DLSS na performance i mam cos pomiedzy 75-55 fps. Z wlaczonym RT na minimum 50 fps. Spodziewalem sie czegos lepszego. Ogolnie klimat calkiem zacny. Strzelanie bardzo fajnie im wyszlo. Grafika troche nierowna bo niektore miejsca wygladaja znacznie gorzej. Jazda pojazdami ssie kule. Muzyka to czyste sztosidlo. Musze pograc dluzej bo obecnie mam okolo 4h na liczniku. Na obecna chwile grze wystawiam 7/10. 

p.s. uwazam ze tryb TPP bylby o wiele wiele lepszym rozwiazniem do tej gry niz FPP. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

 

Wygląda na to, że medium i dynamiczna rozdziałka wchodzą w grę, ale procek czterordzeniowy może Ci uprzykrzyć życie.

 

Jooo, z tym prockiem najgorzej. Liczyłem, że przy premierze ZEN 3 będzie wysyp nowych procków i staneje R5 3600, ale widzę, że przy obecnej dostępności sprzętu to raczej na nic nie mogę zbytnio liczyć.

 

a dynamiczną ze smakiem przyjmę, bo w takich Gearsach 5 zdała egzamin, a 60 klatek na high to było jednak życie :fsg: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Nvm wyłączyli go tymczasowo, bo crashował grę, https://www.gog.com/forum/cyberpunk_2077/no_achivements/?search=overlay.

Jak coś to achiki działają, nie działa tylko overlay (tam na forum ktoś trochę w błąd wprowadził) pewnie dzisiaj będzie hf. Foty można trzaskać bez overlaya bezpośrednio przez photomode, wtedy są w PC: %UserProfile%/Pictures/Cyberpunk 2077

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Różnica między RT on vs RT off:

https://cdn.knightlab.com/libs/juxtapose/latest/embed/index.html?uid=81ce9372-3af5-11eb-83c8-ebb5d6f907df

 

Różnica między RT Psycho a RT Medium

https://cdn.knightlab.com/libs/juxtapose/latest/embed/index.html?uid=ab4fdd3c-3af5-11eb-83c8-ebb5d6f907df

 

Ustawienie psycho jest jakieś ostrzejsze i ma głębsze cienie ale dużej różnicy nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...