Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077 - PC Master Race


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszna sprawa, ustawiłem te cienie co zalecacie na średnie i dopiero wskoczyło mi wiele dodatkowych efektów które wcześniej z jakiegoś powodu się nie odpaliły. Gra wygląda jeszcze bardziej obłędnie, ale płynność się delikatnie zmniejszyła. Chyba będę coś musiał z ultra na high wrzucić, ale i tak jest zajebiście.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Widget napisał:

Śmieszna sprawa, ustawiłem te cienie co zalecacie na średnie i dopiero wskoczyło mi wiele dodatkowych efektów które wcześniej z jakiegoś powodu się nie odpaliły. Gra wygląda jeszcze bardziej obłędnie, ale płynność się delikatnie zmniejszyła. Chyba będę coś musiał z ultra na high wrzucić, ale i tak jest zajebiście.

Bo pewnie ustawiłeś cienie z RTX na medium :D

Odnośnik do komentarza

To dorzucę coś od siebie. Testowałem wydajność na DLSS Performance, bo framerate >> fidelity, od zawsze na zawsze. 1080p, framerate lekko dipuje w dół w gęsto zaludnionych ulicach:

 

1091500_20201210180721_1.thumb.png.4b51d0a86b35e4af3c2d3ff0b4cd992d.png

 

1091500_20201210180135_1.thumb.png.5ec13d5e2e61ca05176bcda2c82361e6.png

 

1091500_20201210184632_1.thumb.png.bfab6ec7ba989d69f4b81d77677d927c.png

 

Ale to Night City to jest kurdła metropolia prima sort, pany.

Odnośnik do komentarza

Wszystko na najwyższym za wyjątkiem cieni lokalnych (średnie), rozdzielczości cieni kaskadowych (średnie) i wolumetrycznych chmur i mgły (wysokie). RT również na Ultra. DLSS na ustawieniu wydajność.

 

Framerate od 35 do 55, dlatego gram na padzie. Spróbuje jeszcze pokombinować i zobaczę czy nowe sterowniki coś poprawią.

 

ylUVI3I.png

 

7TLxCYb.png

 

32MDmrD.png

 

mgMgZXI.png

 

vBH4ZB7.png

 

qshFX0H.png

 

M8F1Oxu.png

 

xHd0u7Q.png

 

lGrRpiL.png

 

ozhTSx4.png

 

OPJQeq0.png

 

PK8dQC6.png

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

Framerate od 35 do 55, dlatego gram na padzie. Spróbuje jeszcze pokombinować i zobaczę czy nowe sterowniki coś poprawią.

 

Mam taki sam klatkarz praktycznie ale gram w 1440P i część ustawień w dół RT medium itp a reszta ultra/wysokie. Macie jakieś błedy? Ja na 4h grania praktycznie nie mam, raz mi się ubrania i siusiak nie wczytał. 

 

Nocą ta gierka jest piękna!

Odnośnik do komentarza

W prologu na R5 3600, 16gb RAM i RTX 2070 miałem 60 fps na Ultra z RT na średnim z obniżonymi tylko tymi cieniami wspomnianymi w pierwszym poście. DLSS na wydajność. No ale jak skończyłem prolog i wyjechałem na miasto to jest tragedia. Klatki wahają się od 30 do 50 (częściej jednak tej pierwszej wartości) i w sumie bez znaczenia czy coś zmienię w ustawieniach, wydajność się nie zmienia. Potem sobie wchodzę w wąskie uliczki albo do budynku i znowu 60 fps. :reggie: 

Dawać mnie już tego RTX 3070. :[ 

Odnośnik do komentarza
Teraz, suteq napisał:

W prologu na R5 3600, 16gb RAM i RTX 2070 miałem 60 fps na Ultra z RT na średnim z obniżonymi tylko tymi cieniami wspomnianymi w pierwszym poście. DLSS na wydajność. No ale jak skończyłem prolog i wyjechałem na miasto to jest tragedia. Klatki wahają się od 30 do 50 (częściej jednak tej pierwszej wartości) i w sumie bez znaczenia czy coś zmienię w ustawieniach, wydajność się nie zmienia. Potem sobie wchodzę w wąskie uliczki albo do budynku i znowu 60 fps. :reggie: 

Dawać mnie już tego RTX 3070. :[ 

Dokładnie to samo. Jedyna opcja na stałe 60 FPSów z naszą kartą to granie bez RT.

Odnośnik do komentarza
Teraz, easye napisał:

W jakiej rozdzielczości? 

Ja na 2070S w 1440p z RT tylko wlaczone, pozostałe opcje wyłączone trzymało te 60 klatek.

1080p

 

3 minuty temu, UberAdi napisał:

Dokładnie to samo. Jedyna opcja na stałe 60 FPSów z naszą kartą to granie bez RT.

No chyba tak, a szkoda bo jednak z RT wizualia się jednak dosyć mocno zmieniają na plus, szczególnie nocą. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, easye napisał:

A jak jest obciążony procek przy tej rozdzialce? Pewnie mocno, co?

No właśnie nie. Normalnie teraz gram na średnich detalach żeby mieć w miarę stabilne 60 fps ale odpaliłem najwyższe z RT średnim i MSI Afterburner pokazuje ok. 50% w mieście. Karta za to w zależności od otoczenia to od 70 do 95% wydajności. 

Odnośnik do komentarza

Redzi maja coś tu spierdolonego 

 

Testuje 3080, rożne rozdzielczości i nie ważne czy mam 1080p, 1440p czy 4K......podobne fps dropy w mieście i to nawet do 45 na Ultra RT w 1080p...i tak samo w 4K

 

 

No i teraz Ultra RT vs Ultra

na 1080p Ultra daje wiecej fps niz Ultra RT....ale w 4K jest na odwrót....Ultra RT daje wiecej fps niz Ultra bez RT

 

what the fuck

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...