Skocz do zawartości

Perfect Dark


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, MLeKSk napisał:

Ja osobiście bardzo się cieszę z odświeżania marek przez Microsoft. Jakby nie było mają w katalogu kilka naprawdę fajnych i zapomnianych tytułów takich jak chociażby Fable, Conker, Banjo, czy też Perfect Dark właśnie. No a skoro mają gotowe marki i uniwersa, to czemu ich nie odświeżyć i nie zrobić rebootu serii na wzór chociażby Tomb Raidera?

Ciekawa sugestia, zważywszy że szefem The Initiative jest Darrell Gallagher, który pełnił tę samą funkcję w Crystal Dynamics.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej perspektywa pierwszej osoby pasuje właśnie jak ulał do gry która ma wykorzystywać spryt gracza i szereg gadżetów. Skradanka w której jak na patelni widać gdzie kto jest to bardziej gra akcji z elementami skradanki.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Taki akcyjniak jak Splinter Cell Conviction to nawet przyjemnie.

 

To była najlepsza nieoficjalna growa adaptacja historii Jasona Bourna. 

 

Dziwne, że jest to FPP, bo do studio przyszło bardzo dużo osób co zajmowało się grami tpp. Ale moim zdaniem mają fajny koncept, mogą zrobić coś oryginalnego, a nie kolejna strzelanka z trzeciej osoby. No i muzyczka w trailerze była cymesik.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zloto napisał:

Co, oszalałeś?! Jak można mieć dość trzecioosobowych cinematikkk ekspiriens?

 

Rozumiem, co chcesz przekazać. Ale dziwne, że robiąc gierkę fpp nie zatrudniali specjalistów od kierek fpp, rozumiesz co ja chcę przekazać?

Rozumiem, ale ani ty ani ja nie wiemy czy nie pracują tam specjaliści od fpp. 

 

Chociaż wróć, po 5 sekundowych reaserchu widzę że szef studia pracował nad kilkoma częściami Call of Duty i myślę że nie jest to jedyna osoba z doswaidczeniem

https://www.linkedin.com/in/darrell-gallagher-278914

 

A Drew Murray - czyli design director pracował nad Resistance 3 https://www.linkedin.com/in/darrell-gallagher-278914

 

Więc można powiedzieć że 2 najważniejsze osoby odpowiedzialne za grę mają jakieś tam doświadczenie z grami FPP 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2020 o 01:29, MatekDM napisał:

 Niemniej cieszy, że przywracają to świetne uniwersum. 

 

 

Świetne uniwersum? A co w nim niby takiego świetnego? Być może pierwsza gra z serii wydana 20 lat temu na Nintendo 64 była świetna. Może. Nie grałem, więc nie oceniam. Za to niestety grałem w Perfect Dark Zero na X360. Powiedzieć, że ta gra była klapą i dużym nieporozumieniem to powiedzieć za mało. Jedna z najgorszych gier na X360 i najgorszych w jakie grałem w ogóle.

 

Bardzo ubolewam nad tym, że Microsoftowi zabrakło cojones i zamiast odświeżać zjełczałego kotleta o którym mało kto pamięta, a posiadając taki Dream Team w postaci The Initiative nie postawili na nowe IP. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co nie ma się czym jarać IMO.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, 20inchDT napisał:

Jakby zrobili grę o kobiecym szpiegu i nazwali inaczej to byloby juz ok? To i tak nie będzie przypominac starych gier.

Rzecz ciemna nie musieli robić gry o szpiegu w spódnicy. Mogli robić cokolwiek innego, co nie byłoby PD. Na to właśnie liczyłem.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Imo powrót jakieś marki po 15 latach przerwy (w branży growej to wieczności), do tego w całkowicie innym settingu i w wykonaniu nowej ekipy, bardzo niewiele różni się od gdyby to było nowe IP.

To zależy. Jeśli ktoś ma złe wspomnienia z poprzednich odsłon nie wiem nawet jak odległych to reakcja może być taka:

 

giphy (10).gif

Odnośnik do komentarza

Ale to też trochę imo tak, że może u nas marka pd nic nie robi, ale na zachodzie niekoniecznie. I jest to z jednej strony punkt zaczepienia dla np. zachodniej prasy i youtuberów. Jakby się nazywało Lady in Dress to by się pewniej mniej mówiło. Po za tym zawsze było jojczenie że ms ma takie ip a nie korzysta. 

 

Cóż zobaczymy. Mam tylko nadzieję że xsx only.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...