Skocz do zawartości

Star Wars (seriale) - Disney+


Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

@MBeniek No widzisz. Na facebooku się nie chwalili tym wszystkim. Willow i Indiana Jones to nie Star Wars :P

Rouge Squadron to będzie film.

Ciekawy jestem co Hayden będzie tam robił. Flash-back, Vader bez hełmu, oby nie głos ;)

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Shankor napisał:

Indiana Jones to nie Star Wars

Oj tam, oj tam. To to samo uniwersum, tylko, że SW dzieją się "a long time ago in a galaxy far, far away..." :usmiech:

 

30 minut temu, Shankor napisał:

Ciekawy jestem co Hayden będzie tam robił.

"returns as Darth Vader" - czyli rola na tej samej zasadzie co Pedro jako mandalorianin. A głos zawsze można tam cyfrowo poprawić. Na flashbacki raczej bym nie liczył, bo pierwsze od tego mają ten serial animowany, a po drugie technologia cyfrowo odmładzająca jest jeszcze chyba zbyt droga, żeby wykorzystywać ją dla paru scen w serialu. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Patricko napisał:

Pisałem to już w temacie Mandaloriana, ale napiszę tutaj również. Moja jedyna obawa przy kolejnych serialach, to problem z przeskoczeniem poprzeczki jaką ustawili Favroue oraz Filoni. Mando przywrócił wiarę w Star Warsy, sztos nad sztosy.

Ale Ty wiesz, że Favroue i Filoni będą robić właśnie kolejne seriale z tych serii Obi Wan i Boba. Więc nie ma się co martwić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2020 o 23:59, Patricko napisał:

a z tego co widziałem to Favreau oraz Filoni nie biorą udziału przy żadnym z nich, chyba że się mylę?

 

W dniu 20.12.2020 o 07:21, mitra napisał:

Ale Ty wiesz, że Favroue i Filoni będą robić właśnie kolejne seriale z tych serii Obi Wan i Boba. Więc nie ma się co martwić.

 

Obi-Wana nie robi duet F&F. Ta dwójka póki co oficjalnie odpowiedzialna jest za Ashoka, Rangers of the New Republic i oczywiście dalej Mando. Co do Boba to jeszcze nic nie wiadomo (oprócz samej daty premiery). Trzeba czekać na info od disneya.

 

edit: jest i info od disneya:

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...