Skocz do zawartości

Zamknięte studia, skasowane gry, obiecujące gry z niewykorzystanym potencjałem i porzucone/"zamrożone" serie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Agent i Scalebound to powinny być w logo tego tematu

Co do zamkniętych studiów, to najbardziej bolało mnie wcześniej wspomniane Evolution. Jak ja uwielbiałem ich gry... WRC do dziś wspominam jako jedne z najlepszych rajdów, MotorStorm genialna arkadówka w pięknych klimatach, no i wisienka na torcie czyli DriveClub, cóż to był za wspaniały simcade. Mieli ciężki start na PS4, ale ilość zawartości którą dodali zmiażdżyła. Nie wiem o co poszło, że ich zamknęli, ale słaby start na pewno nie mógł być powodem. To se już newrati

Bolało mnie też, gdy EA kupiło Criterion. Również uwielbiałem Burnouty. Do pewnego czasu było spoko, bo ich NfS byly jednymi z lepszych, ale szybko oddelegowali ich do klepania jakiegoś szajsu w Battlefrontach i Battlefieldach, a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:

Agent i Scalebound to powinny być w logo tego tematu emoji16.png

Co do zamkniętych studiów, to najbardziej bolało mnie wcześniej wspomniane Evolution. Jak ja uwielbiałem ich gry... WRC do dziś wspominam jako jedne z najlepszych rajdów, MotorStorm genialna arkadówka w pięknych klimatach, no i wisienka na torcie czyli DriveClub, cóż to był za wspaniały simcade. Mieli ciężki start na PS4, ale ilość zawartości którą dodali zmiażdżyła. Nie wiem o co poszło, że ich zamknęli, ale słaby start na pewno nie mógł być powodem. To se już newrati emoji24.png

Bolało mnie też, gdy EA kupiło Criterion. Również uwielbiałem Burnouty. Do pewnego czasu było spoko, bo ich NfS byly jednymi z lepszych, ale szybko oddelegowali ich do klepania jakiegoś szajsu w Battlefrontach i Battlefieldach, a szkoda...

 

Rdzenni pracownicy Criterion juz dawno odeszli ze swojego studia i to widac po ich ostatnich produkcjach. 

Odpalony ostarnio burnout 3 takedown na ps2 utwierdził mnie w przekonaniu ze to jest chyba najlepsze co ta firma zrobiła. Dalej ta gra bawi tak jak kiedyś i ciężko sie od niej oderwac. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...