Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś odbijałem się od tych stref driftu, zawsze dwie gwiazdki a kombinowałem i z klasykami pokroju M3 jak i forumułą drift i kompletnie mi to nie szlo. Aż wylosowałem tego szatana i muszę Wam powiedzieć że ten mały skoorwiel rozkłada każdą strefę driftu na 3 gwiazdki bez żadnego zająknięcia. Asfalt czy szutr bez znaczenia. Trzeba go tylko podkręcić na jakieś dobre S2 i jadejacibokiem :wio:

c2bc580e58482.png

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grafika w trakcie zwiedzania mapy jest świetna (festiwal apex w nocy, cudo), ale ta w zawodach jest jest jeszcze lepsza, dopakowana w więcej detali. Do tego stopnia że ciągle odpalam replay z zawodów i co chwila go zatrzymuje podziwiając jak ta gra wygląda. Graficzne mistrzostwo po prostu.

Edytowane przez PIOTR8642
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Grafika w trakcie zwiedzania mapy jest świetna (festiwal apex w nocy, cudo), ale ta w zawodach jest jest jeszcze lepsza, dopakowana w więcej detali. Do tego stopnia że ciągle odpalam replay z zawodów i co chwila go zatrzymuje podziwiając jak ta gra wygląda. Graficzne mistrzostwo po prostu.

W 60 fps grasz?

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Whisker said:

Najlepszy efekt jak jest błoto i deszcz, auta wyglądają jak prawdziwe :D 

1AACC8CD-AECE-4B4F-A2AE-EABAB82D5FF5.jpeg
Dla porównania z moim:

 

 

47E0B55E-4386-41AE-BB58-800C72A7811B.jpeg

B212865A-CF96-4CBD-B5D8-E1F6790842B9.jpeg

92ECB06D-CC63-4CF3-B4EB-4B3439CC4BF6.jpeg

W grze ładniejszy kierunkowskaz w lusterku, bo nie matowy :kaz:

Launch control fajna zabawka, szkoda tylko, ze bezużyteczna w wyscigach, bo wyścigi znowu startują w trybie adhd krecaca sie kamera najazd i start ni z gruchy. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał:

Może kiedyś wymyślą coś na wzór aplikacji z muzyką, którą można puszczać w trakcie grania, fajnie byłoby, ech...

To nie jest do konca to samo proziaczku. Stacje w grze sa bardziej immersyjne, bo muzyka w grze jest przerywana komunikami, przy strefach festiwalu leci z głośników ze sceny i dostajemy teraz tez skill songi. Nie wiem tez jak dobrze byłoby zblendowane z odglosami otoczenia/samochodu.

Odnośnik do komentarza

Różnorodność tej mapy jest niesamowita. Przyznam, że filmików przed premierą nie oglądałem praktycznie wcale i trochę inaczej to sobie wyobrażałem. Myślałem, że będzie raczej pustawo z przewagą kaktusów, a dostaliśmy przepiękne wręcz miejscówki. Ale tak to jest jak człowiek ciemny, świata nie zna i jedyna zagranica jaką widział, to Sosnowiec :dunno:

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, 20inchDT said:

To nie jest do konca to samo proziaczku. Stacje w grze sa bardziej immersyjne, bo muzyka w grze jest przerywana komunikami, przy strefach festiwalu leci z głośników ze sceny i dostajemy teraz tez skill songi. Nie wiem tez jak dobrze byłoby zblendowane z odglosami otoczenia/samochodu.

 

Nie sadze ze większy problem połączenia tego z Spotify

Odnośnik do komentarza

Mi tam soundtrack z FH4 na początku też kompletnie nie siadł. Dopiero im dłużej grałem to te wszystkie kawałki zaczęły mi coraz bardziej wpadać w ucho. Tutaj widzę że jest podobnie. Z każdym przejechanym kilometrem wsłuchuje się coraz mocniej w każdą stacje i naprawdę jest dobrze. Do tego często klimat jakiegoś kawałka dopiero dostrzegam jak wykonuje konkretną czynność (np drift) czy jeżdżę w konkretnym miejscu (np wydmy). Także ja osobiście do muzy nie mam zastrzeżeń. 

Jedyne co mnie wkurza to że w czwórce jak grał sobie kawałek to wystarczyło szybko odpalić menusy i w prawym górnym rogu pojawiał się aktualnie grany wykonawca (+zdjęcie okładki) Tutaj żeby zobaczyć kto aktualnie gra muszę przepykać wszystkie stacje po kolei i wrócić do tej która była grana. 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...