Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Niezły "feature" W Horizon Tour :D 

Jest tor, 3 okrążenia, goście z mojej drużyny postanowili zostać na starcie i nie jechać przez cały wyścig. Ja sobie jadę i się wkurviam na nich, że nic nie robią. W połowie okrążenia gra uznaje, że oni są przed wszystkimi i wskakują na pierwsze miejsca i tak co okrążenie aż do mety. Nie musieli nawet się ruszać i byli na podium. Więc wystarczy, że tylko jedna osoba przejedzie dobrze cały tor i cała drużyna wygra z automatu. 

 

A w przypadku wyścigu od punktu A do B to też jakiś gościu nie jechał a na końcu i tak znalazł się na 1 miejscu...

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Te wyścigi sezonowe dla klasycznych muscle car gdzie każdy wyścig zaczyna się w deszczu a później nagle wychodzi takie mocne słońce i  zaczyna się odbijać w tym mokrym asfalcie. Ta woda, słońce, kałuże. Jak to koorwa obłędnie wygląda. Normalnie aż poczułem ten rześki letni zapach po deszczu :obama: 

Zajebiste, szkoda że to przejście pogody zrobiło się w mgnieniu oka, jakby ktoś przesunął wajchę xddd Niechże tego patcha wypuszczają już.

 

10 minut temu, wojtas011 napisał:

Jak dostac sie do HOF, zeby odblokowac trial?

Musisz odblokować wszystko na festiwalach i potem jest bodajże 100 tysięcy punktów z Accolades do zdobycia, żeby trafić do HoF.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Te wyścigi sezonowe dla klasycznych muscle car gdzie każdy wyścig zaczyna się w deszczu a później nagle wychodzi takie mocne słońce i  zaczyna się odbijać w tym mokrym asfalcie. Ta woda, słońce, kałuże. Jak to koorwa obłędnie wygląda. Normalnie aż poczułem ten rześki letni zapach po deszczu :obama: 


Wczoraj to właśnie jechałem i też robiło wrażenie, aż sobie próbowałem ustawić jakieś ujęcie do screenshota, ale jakoś w ruchu to lepiej wygląda i ostatecznie nic nie pstryknąłem.
Ale tak jak Rozi pisze - samo przejście jest chujowe i słoneczko wychodzi nagle, gdzieś w trakcie trzeciego okrążenia.
A na free-roamie dopadła mnie równie nagła noc - pełne słoneczko, pięknie, kolorowo i nagle JEB - ciemno jak w dupie :yao:

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Wredny napisał:

A na free-roamie dopadła mnie równie nagła noc - pełne słoneczko, pięknie, kolorowo i nagle JEB - ciemno jak w dupie :yao:

też mi się to zdarzyło i mam podejrzenie że pojawia się to wtedy kiedy wrócimy do gry w quick resume i gra zaktualizuje porę dnia na globalnie obowiązującą, stąd te nagłe przejście. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, ASX napisał:

też mi się to zdarzyło i mam podejrzenie że pojawia się to wtedy kiedy wrócimy do gry w quick resume i gra zaktualizuje porę dnia na globalnie obowiązującą, stąd te nagłe przejście. 

Ja nie używam quick resume, a też tak miałem. Po prostu bugi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2021 o 22:49, Ryo-San napisał:

Też tak miałem przez chwilę a później znowu wszystko wróciło do normy i już cały czas jest podium. Nie wiem czy to jakiś bug czy to zależy od czegoś o czym nie ma pojęcia. Na początku miałem taką teorię że podium pojawia się wtedy kiedy po danej trasie jeździły osoby z listy znajomych no ale to tylko taka luźna bezsensowna teoria ;)


Dalej u Ciebie jest ok? U mnie raz jest raz nie. Irytuje mnie to xd.

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tymi sezonowymi wyścigami, ze nawet jak kupię furę z rekomendowanej klasy to mi wyskakuje, że jest nieodpowiednia? :philosoraptor:
Oczywiście próbuję ją stuningować do tego A800 (do równego), ale często w procesie z napędu tylnego robi się AWD - jak tego uniknąć?

EDIT:
OK, widzę w tych tuningowych gotowcach, że większość zmienia napęd z RWD na AWD - trochę lipa, muszę sam pokombinować.

Odnośnik do komentarza

@Wredny nie musi być równe. Po prostu ma być to klasa A i tyle. A800 w tym wypadku to po prostu max. Czasami są świetne tunningi które są poniżej maksymalych wartości także tym akurat nie ma co się kierować. A w sezonowych klasa fury to nie wszystko, tam musi być jeszcze odpowiedni model fury. Akurat w tym sezonie na A800 są samochody BMW czyli bierzesz jakiekolwiek BMW w klasie A i ogień (ja robiłem to BMW M5 2012) i współczesne samochody sportowe (jechałem Subaru BRZ 2013) Napęd nie ma tu nic do rzeczy jeżeli nie ma go w ograniczeniach

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...