Skocz do zawartości

Cruella (2021) Disney


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

19 godzin temu, Mejm napisał:

Ja nie czekam. Mysle, ze troche patrzycie na ten film przez pryzmat 101 dalmatynczykow ale to nie ta historia i nie ten Disney sprzed 60 lat.

 

"I am woman hear me roar" xDDD

 

To ja podziekuje.

ale serio wolałbyś kolejną wersję aktorską bajki disneya sprzed 40 lat?

 

Ja tam obejrzę dla Emmy, bo ją lubię

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Wchlonalem z synem i zona. Co za syf. 
Jedyny promyczek w tym nedznym obrazie to jak zwykle Emma, ale nawet ona nie uratowala tego padla. Po Joker’ze ubzduralo im sie, ze potrafia robic filmy o czarnych chrakterach i oto efekt. Yhhh…

Edytowane przez Yap
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.