Skocz do zawartości

Bomb Rush Cyberfunk


Hum

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Team Reptile brings you Bomb Rush Cyberfunk, 1 second per second of highly advanced funkstyle. In a world from the mind of Dion Koster, where self-styled crews are equipped with personal boostpacks, new heights of graffiti are reached. Start your own cypher and dance, paint, trick, face off with the cops and stake your claim to the extrusions and cavities of a sprawling metropolis in an alternate future set to the musical brainwaves of Hideki Naganuma. Coming in the future of 2021.

 

Dawać mnie już tego duchowego następcę Jet Set Radio :fsg:

Hideki Naganuma :fsg:

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 18.08.2023 o 19:14, Nyu napisał:

Jet Set Radio 3

Pograłem tak z 3h i jeszcze jak byczku. To jest Jet Set Radio Future Aftermath czy jakkolwiek by to nazwać. Movement sztywniutki, klimat od razu znany, wskakuje się w to jak w wygodne papcioszki, które czekały od lat gdzieś tam w domu rodzinnym czy u babci na wsi - czuć, że to jest to, że tego uczucia nie da się podrobić :banderas: I przy okazji na Switchu rusza się zajebiście w stałych 60 klateczkach (po zaznaczeniu w opcjach "Unleash The Beast", bez tego trzyma się 30 klatek). Fanom JSR nie trzeba polecać, nowicjusze mogą zobaczyć, jak wyglądała ta słynna dusza Dreamcasta.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeździsz robisz triki, malujesz wrzuty na ścianach i robisz misje typu "zrób 5x wallride w jednym combo", a to wszystko pcha historyjkę do przodu, zbierasz nowe wrzuty, słuchasz sztos muzyczki i eksplorujesz poziomy w poszukiwaniu nowych znajdziek. Wszystko w sosie konsolowym aż pływa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem dziś na słiczunia i oczywiście giereczka bombastyczna, płynna, intuicyjna, no świetnie się tu płynie po miejscoweczkach. Muzyka, oczywiście, przekozacka. Mega dziwne, że tyle lat musiało minąć, żeby ktoś zrobił to, czego Sedze się nie chciało.

 

Ciekawą cechą BRCF jest to, że to JSR3 nie takie, jakie wyszłoby dziś, tylko takie jakie wyszłoby dwa lata po premierze JSRF. Co trochę mnie smuci, zobaczyłbym current genowe Jet Set, a z drugiej strony klimat budują nawet te kanciaste postacie i rozmyte tekstury - a całość i tak jest ładna.

 

Super gierka. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...