Skocz do zawartości

Featured Replies

  • Odpowiedzi 183
  • Wyświetleń 22,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Relacja z wizyty w Paryżu bardzo ciekawa.   - gra opiera się na wiedzy faktycznego eksperta sztuk walki, który pokazywał im realistyczne zachowania mistrza kung-fu Pak Mei. Nazywa się Benjam

  • Wychylasz gałkę w dół, potem wychylasz gałkę w górę, a potem naciskasz kwadrat.

  • Mechanika gry i klimat świetny, szkoda tylko że to ma oprawę taką "komiksową". Liczę na tego typu grę ale coś jak Lost Judgment czy Sleeping Dogs. Jak ktoś ma 20 lat to ok, ale ja już potrzebuje

Opublikowano

Tam jest jeszcze dodatkowa walka w zakończeniu jak się daruje życie bossom.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jakieś tipy w jakie umiejętności inwestować? Zabiłem właśnie drugiego bossa ale straciłem przy tym z 4 lata xddd.  

Opublikowano

4 lata to całkiem spoko wynik jak na drugiego bossa. W sumie inwestuj w techniki, bo mocno potrafią się przydać. Podcięcie nie dość, że samo w sobie zadaje jakieś obrażenia posturze to jeszcze możesz podnieść chłopka za szmaty i po drodze mu wklepać troszkę. Nie ma kiepskich upgrejdów, wszystko się przydaje.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

aD5wsZ6.jpeg

Nieco ponad 2 lata temu zdobyłem :platinum: w tej wspaniałej grze. Jakiś czas temu, dzięki usłudze game Pass, wróciłem pewnego wieczora do niej  i znowu bawiłem się kapitalnie. :good2: Przeszedłem całą linię fabularną i pograłem nieco na arenach, których na PS nie sprawdzałem, ponieważ nie były dostępne na premierę. Świetny tytuł.:lapka: Być może kiedyś skuszę się raz jeszcze tym razem wybierając wersję na Słicza.

Opublikowano

To lepiej sobie daruj bo wersja na switcha to jest jakiś skandal.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.