Jump to content

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie

Recommended Posts

8 minut temu, Roger napisał:

jeśli chodzi o organizację i kwestie związane z całym Patronite, progami, nagrodami, losowaniami itp. z tym działa Łapusz. 

Jest szansa, żeby dać mu znak, że ludzie zadają pytania i warto by się do nich ustosunkować? Bo szczerze mówiąc nic tak nie deprymuje, jak rzucanie w eter konkretnych kwestii, które zostają przemilczane tylko po to, by za chwilę przeczytać o jakichś mniej istotnych kwestiach, jak gdyby nigdy nic.

2 minuty temu, Bzduras napisał:

Jest szansa, żeby dać mu znak, że ludzie zadają pytania i warto by się do nich ustosunkować? Bo szczerze mówiąc nic tak nie deprymuje, jak rzucanie w eter konkretnych kwestii, które zostają przemilczane tylko po to, by za chwilę przeczytać o jakichś mniej istotnych kwestiach, jak gdyby nigdy nic.

Jasne, zbiorę w jedna paczkę i wyślę - o jakie kwestie chodzi?

• Thanks 1
W dniu 22.03.2021 o 13:43, Bzduras napisał:

Ok, jednak nadal nie wiemy, w jaki sposób będzie to weryfikowane. Czy wydawca sam zassie te dane z Patronite i scali je z istniejącymi prenumeratami? Czy trzeba do kogoś odezwać się w tej sprawie? Jak z danymi do wysyłki, czy będą brane z konta na Patronite (na poprzedniej stronie ktoś wcześniej napisał, że wolałby ich nie uzupełniać w tamtym miejscu bez wyraźnej potrzeby)? To, co napisałeś jest jakby zawarte w opisach progów, mniej lub bardziej bezpośrednio, natomiast niewiadomą dla nas stanowią kwestie techniczne i jak finalnie zostanie to wprowadzone w życie.

Dla mnie najważniejsze jest właśnie to, o czym piszę od jakiegoś czasu. Może ktoś inny ma jeszcze jakieś wątpliwości i dopisze się do listy?

@Roger Szkoda. W takim momencie przydał by się jakiś pomagier (zastępca red. nacza?) który by właśnie pomógł to ogarnąć. Bo tak, sugestie z forumka, facebooka czy nawet PPE mogą nie zostać wdrożone tylko dla tego że osoba 'decyzyjna' stwierdzi że to się nie opłaca/to nie jest ważne. Mam tylko nadzieję że ta aukcja numeru 1 i poradnika 1 na allegro to tylko wybadanie gruntu jakie było by zainteresowanie dodrukiem numerów archiwalnych.

Edited by łom

W jaki sposob i kiedy dostaniemy specjalny numer z psx extra? Ja mam prenumerate zagraniczna czy mi go tu wyslecie albo podmienicie z normalnym numerem? Nikt nie pytal o nasze adresy. Czy jednak nie bedzie wersji papierowej? Czemu nie wygralem? (Nie wiem czy chce wiedziec do bylo w pudelkacj bo moze by dupe sciskalo.)

42 minuty temu, Jontek80 napisał:

Dzięki za wspolczucie i zrozumienie mojego dramatu.

Spoko ale mi też chcieli wysyłać gazetkę z dodatkowymi stronami a jestem w niższym progu tylko zapłaciłem z góry więc tam trochę bajzel jest z ogarnięciem tego. W każdym razie honorowo się przyznałem, że mi się nie należą. xd

Dzień dobry. Tutaj Robert Łapiński / Łapusz. Przepraszam, że dopiero teraz się pojawiam w dyskusji, ale czas, czas... Przede wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie i będę się starał bywać tutaj tak często jak się da. Może zorganizujemy jakieś AMA :) Dzięki Wam jedziemy do numeru 300, po drodze Extreme Party, a potem się zobaczy!

• Upvote 5
  • Thanks 2
1 minutę temu, Tomek P. napisał:

Co to się stało, że zamykają forum? 

Łapusz przeczytał post Kmiota, nadrobił ten temat i odłącza wtyczkę bo się zdenerwował.

• Haha 2
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Łapusz przeczytał post Kmiota, nadrobił ten temat i odłącza wtyczkę bo się zdenerwował.

Panie Robercie, Pan tego nie robi, to był tylko taki prank.

Może i żart na Prima Aprilis, ale nie mogę stać bezczynnie, gdy żartuje się ze śmierci Forumka.