Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.04.2021 o 10:14, LeifErikson napisał:

Hej, @lapusz, chyba jakiś błąd z przeciekiem do nowego numeru. Wspieram progiem 13 zł i nie mam dostępu do przecieku, a sąsiednie progi mają. Tak jakby ktoś nie kliknął dostępu dla trzynastek :)

Mam ten sam problem.

Wspieram za 200 i też nie mogę zobaczyć, bo mi się wyświetla komunikat, że nie wspieram. No jak nie wspieram, jak wspieram :P

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Haha, niezła lipa z tym. Sam bym zainwestował w cyfrowe wersje starych numerów (dla backupu) ale jak to tylko skan to po co?

 

Mam papierowe wydania tych numerów, które wyglądają jak nówki sztuki nieśmigane, więc mogę sobie sam zeskanować :/

 

myślałem, że macie dostęp do proofów oryginalnych numerów i z tego powstanie pdf. A tak to lipa :/

 

PS. @Roger skąd wzięliście pierwsze numery? Własne zasoby? Od Fenixa? Jakiś zgred udostępnił? Czytelnik?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Kiedyś Cd-A dało skany archiwalnych numerów 1996 - 2004, ale też były to skany, a nie PDFy tworzone z surowych plików. Chociaż bonus niezły i chciałbym coś podobnego w PE :)

Niestety, ale dziś pewnie ciężko przywrócić  to, co było... ekhm 24 lata temu. Te programy do tworzenia gazetki już nie działają, pliki graficzne mają być pewnie w odpowiednich ścieżkach (typu C:/Ściera/numer_ze spice_girls/001.png)... to jest chyba niewykonalne.

Odnośnik do komentarza

Gazetki motoryzacyjne mają działy ze wspominkami z archiwalnych numerów i na moje oko tam też jako ilustracje są skany, a nie krystalicznie czyste pliki cyfrowe. Wydaje mi się, że to są po prostu kwestie techniczne, jak napisał grzybiarz. 

 

Zresztą z punktu widzenia osoby, która tych numerów w kolekcji nie posiada, nie bardzo rozumiem co to za problem. Chcąc się zapoznać z ich treścią, wszystko mi jedno czy to skan czy plik cyfrowy. 

Odnośnik do komentarza

Taki szybki update tematów:

- Numer zerowy jest już zrobiony w około 50%, teksty są zlecone, ale część wywiadów dopiero będzie miała miejsce, nie wszystkie stare gry do recenzji mieliśmy pod ręką, więc niektóre pożyczamy/kupujemy. Ja będę chciał to zamknąć w lipcu. 

- pierwsze 10 numerów. Staramy się coś zrobić z oryginalnych plików, ale niektóry płyty CD są już nieczytelne, wtedy każda strona składała się z trzech plików kolorystycznych naświetlanych w drukarni, nie wszystkie programy to prawidłowo czytają, a też niektóre pliki są niekompletne. Tak więc bez podparcia się skanami nie damy rady. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2021 o 13:41, Roger napisał:

Numer zerowy jest już zrobiony w około 50%, teksty są zlecone, ale część wywiadów dopiero będzie miała miejsce, nie wszystkie stare gry do recenzji mieliśmy pod ręką, więc niektóre pożyczamy/kupujemy. Ja będę chciał to zamknąć w lipcu. 

A na liście wysyłkowej numeru zerowego będą wszyscy, którzy kiedykolwiek wspierali za 100+zł/msc, czy tylko aktualni subskrybenci w momencie wprowadzenia tego w obieg?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...