Skocz do zawartości

Euro 2020(1) - Typer


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 5 miejsce, bez żadnego 5 punktowego bonusu, więc chyba nieźle.

Dostarczyły przede wszystkim na max przewidywalne półfinały i finał. Postawione trochę od niechcenia 1:1 i wszystkie weszły.:dafuq:

 

Laureatom oczywiście gratuluję i zapraszam do wyboru nagród. Najpierw wybiera @golab
 potem reszta panów

W razie dodatkowych pytań na temat danej pozycji książkowej/komiksowej chętnie odpowiem na PM.

Odnośnik do komentarza

Dobra, tylko jeszcze podeślijcie mi adresy wysyłki na PM. Nie paczkomaty, bo mi z nimi nie po drodze. Paczka Poczta Polska Priorytet to będzie. Dotyczy @golab i @lukaszt_89, bo adres @Figuś mam i o ile się nie zmienił, to nie musi.

 

Jeszcze dwie sprawy.

1. Dziękując @Bartg za ogarnięcie typerka chciałbym, by również wybrał sobie jakąś nagrodę pocieszenia z puli (minus te pozycje, które już wybrano). Chłop się wysilił, to niech coś z tego ma.

2. Ostatnio (MŚ 2018) bonusowo nagrodziliśmy Ofsajda, bo jako jedyny poprawnie wytypował wtedy Króla Strzelców. Tym razem również chciałbym wynagrodzić jakiegoś rodzynka, więc proponuję @Ölschmitz, który jako jedyny trafnie wytypował parę Mistrz-Wicemistrz, a dokonanie to niemałe i za tego farta należy się nagroda.

 

Chyba że macie innego kandydata, który dokonał czegoś wyjątkowego.

 

Nie wiem tylko jak określić kolejność, więc uznajmy, że kto pierwszy, ten lepszy.

A kto drugi, ten gorszy.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ok, z racji, że trochę tych przesyłek będę miał, to muszę je jakoś podzielić, więc priorytet będą miały paczki do laureatów, a Bartg i Olszu możliwe, że poczekają dzień, dwa dłużej. Tak czy srak do każdego się odezwę, gdy już przesyłka ode mnie wyjdzie.

 

Tymczasem macie Happy Hours i każdy z piątki nagrodzonych może teraz sobie wybrać jeden dodatkowy fant z listy.

Może, ale nie musi, więc jeśli z jakiegoś powodu nie chce, to niech mnie poinformuje, bym mógł zacząć pakować.

@golab
 @lukaszt_89
@Figuś
@Bartg
@Ölschmitz
Kolejność nie obowiązuje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@ÖlschmitzZe sci-fi to zostało chyba tylko:

1. Człowiek z Wysokiego Zamku - Philip K. Dick

2. Muzeum dusz czyśćcowych: Opowieści niesamowite - Stefan Grabiński - to takie opowieści z dreszczykiem, Lovecraft "dla ubogich" bym powiedział, ale bym skrzywdził tę książkę. Jest dość subtelna, takie rozbudowane i trochę straszące historie przy ognisku. Zaletą jest stylistyka, bo autor pisał je chyba na początku XX wieku (albo jeszcze starsze, nie pamiętam). Ogólnie niezłe, ale nie wiem czy nie za lekkie dla Ciebie. Możesz poczytać opinie w sieci.

3. Oryks i Derkacz - Margaret Atwood - zawiera elementy post-apo, ale to pierwszy tom cyklu.

4. Starość aksolotla - Jacek Dukaj - raczej nie trzeba przedstawiać, ale to może być coś w sam raz, choć łatwą lekturą bym tego nie nazwał.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...