Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MacLSkr
4 minuty temu, Gregorius napisał:

No ale płytę dostanie przecież dopiero na oficjalną premierę.

No właśnie nie wiem. Mi w MM powiedzieli, że od 1 mają mieć pakiety gra + steel w sklepach stacjonarnych. W cenie coś około 500 zł. Nie widzę jednak takich pakietów na stronie więc nie wiem czy to jakaś lokalna inicjatywa czy też może jakiś błąd w informacji. Tak czy siak kazali pytać w piątek.

Odnośnik do komentarza

Na mój chłopski rozum, Premium Edition będzie działać dla 3 wersji - pudełkowej standardowej za 300zł, cyfrowej podstawowej za 350 zł, cyfrowej w gejm pasie za 43-63zł na miech.

Różnica polega na tym, że edycje cyfrowe masz na już i teraz, natomiast pudełko dojedzie najwcześniej w dniu premiery, albo co gorsza o zgrozo - później.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, devilbot napisał:

Raczej nie ma szans na 8 z przodu na meta. Gdyby tak się stało to byłby sukces.

To żart? Jakoś bez 9 z przodu sobie wyorażam. Chyba, że coś w leakch pokazuje gówno? Nie liczę: "nie mogę londować na planecie i som granice, a mapki są wielkości tylko Radomia a nie Warszawy, hlip, hlip"

Odnośnik do komentarza

Na luźno będzie 88+, chociaż chciałbym zobaczy te 90+. Na rynku nie ma żadnej innej gry tego typu, Bethesda miała rok na dopracowanie SFa, a i ludzie po prostu lubią ich gry. Zapowiada się kawał wyśmienitego szpila.

Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze śmieszy ta fiksacja na punkcie cyferek na meta przy większych premierach na forum. Jasne metacrici daje jakieś wyobrażenie o przyjęciu gry przez recenzentów. Ale nie ma co przykuwać do niej nadmiernej wagi.

Bo  czym się różni gra na 89 od 90 na Metacritic? Niczym, to wciąż dwie bardzo dobre oceniane gry i często potrzeba jedna recenzja od osoby która której gra się podobała by średnia poleciała o punkt lub dwa. I jest to całkowicie normalne bo nie ma takich gier które uniwersalnie podobają się wszystkim. 

 

Dlatego ja oczekuje po prostu dobrych gier, przynajmniej na poziomie takiego Skyrima czy Fallouta 3, a najlepiej jeszcze lepszej. 

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Mnie zawsze śmieszy ta fiksacja na punkcie cyferek na meta przy większych premierach na forum. Jasne metacrici daje jakieś wyobrażenie o przyjęciu gry przez recenzentów. Ale nie ma co przykuwać do niej nadmiernej wagi.

Bo  czym się różni gra na 89 od 90 na Metacritic? Niczym, to wciąż dwie bardzo dobre oceniane gry i często potrzeba jedna recenzja od osoby która której gra się podobała by średnia poleciała o punkt lub dwa. I jest to całkowicie normalne bo nie ma takich gier które uniwersalnie podobają się wszystkim. 

 

Dlatego ja oczekuje po prostu dobrych gier, przynajmniej na poziomie takiego Skyrima czy Fallouta 3, a najlepiej jeszcze lepszej. 

Jaranie się ocenkami jest z reguły do czasu zagrania, a, że recki są wcześniej, to raczej pozytywna podjarka. Days Gone miał ile 71, zrobiłem preordera i myślałem, że to kupa, miałem nawet nie grac, bo przecież szkoda czasu na gry meta 60-70? I to przecież był GOAT gier zombie z otwartym światem :kaz:. Co innego statystyki, tytuły GOTY i console wars, tam się ocenki przydają :D. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

Jaranie się ocenkami jest z reguły do czasu zagrania, a, że recki są wcześniej, to raczej pozytywna podjarka. Days Gone miał ile 71, zrobiłem preordera i myślałem, że to kupa, miałem nawet nie grac, bo przecież szkoda czasu na gry meta 60-70? I to przecież był GOAT gier zombie z otwartym światem :kaz:. Co innego statystyki, tytuły GOTY i console wars, tam się ocenki przydają :D. 

A tutaj też jednak 71 meta miało znaczenie, mimo, że gra się ludziom podobała, więc tak recenzje mają znaczenie - w pewnych kręgach przynajmniej. Nigdy 2jki nie ujrzeliśmy. 

Metascore ma znaczenie dla high managementu Microsoftu i Bethesdy, pracownika tworzącego grę, systemu premii, wydania kontynuacji, nagród itp.

Metascore nie ma znaczenia - dla graczy z forum, dla których czas się znajdzie na średniaczki i hidden gemy :touche:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...