Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ASX napisał:

Dobra sprzedaż pomimo Game Passa

 

 

 

I to w Europie gdzie sam Xbox gryzie piach ;)

 

W UK sprzedaż Xboxa w tygodniu premiery skoczyła o 70%. A z tego co czytałem, to na Amazonach kody na GP notują najwyższe pozycje w historii, więc Starfield pcha sprzedaż samej gry, konsol i subskrypcji GP.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hubert249 napisał:

3b4fdc59-7c1d-4b4e-8bb8-d8addf14ed36.png

Todd musi popracować nad visiblity

 

hideo-kojima-credits.gif

5 godzin temu, Dalhi napisał:

Zwłaszcza na rynku PC Bethesda ma dużą grupę fanów. To raczej nie dziwi.

Poza tym to naprawdę dobra gra, na steam młóci nadal spora rzesza graczy. Niewiele gier SP zbliża się do 250-300 tyś jednocześnie zalogowanych ludzi na steam.

Ja już trzeci tydzień gram i nadal nie mam dość.

U mnie frakcje + wątek główny + 40/50 aczików 72h, dobry wynik, aczkolwiek jak na Betę standardowy imo. Wiadomo, tutaj można grać i 200 jak się chce każdą lokację zrobić (aczkolwiek F4 i Skyrim jakoś bardziej nagradzał tułaczkę bez celu i questa według mnie). I nie dotykałem w zasadzie NG+. Na razie wystarczy, wrócę na DLC :). 

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś bug z misjami dla banku by ściągnąć dług? W drugiej misji mam zniszczyć statek i on jest zbugowany i nie mam jak go rozwalić:(

 

Czy za 100.000 kupię jakiś porządny statek do walki? Jeśli tak to gdzie?

 

Po co w ogóle jest robienie baz? Tylko do produkcji surowców? Rozumiem, że nie da się zaatomatyzowac samej sprzedaży i trzeba fizycznie polecieć po surowce i je sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Sedrak napisał:

 

Czy za 100.000 kupię jakiś porządny statek do walki? Jeśli tak to gdzie?

 

Frontier po wymianie silników, reaktora i osłon jak najbardziej nadaje się do walki.

Trzymam się teraz tylko dwóch slotów broni, wyrzutnia rakiet i jakieś działko elektronowe daje radę. 

To najprostsze rozwiązanie, spokojnie można dołożyć ładownie i nowe huby zachowując niezłą szybkość. Dołożenie dodatkowych dwóch silników i mamy maksymalną zwrotność.

Ewentualnie polecam statki z misji, widziałem trzy (Razorleaf, Kepler S i Star Eagle). Zwłaszcza ostatni godny polecenia.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Nie ma co kupować tylko jak kolega wyżej napisał, zgranąć statek z jednej z misji, a pieniądze wydać na dalsze ulepszenia, które też tanie nie są.
Dokładnie, mój darmowy Star E. po upgrade prezentuje się tak. Gram na v.hard i jeszcze nie trafił się kozak co by mnie zestrzelił - przed ulepszeniem parę razy strącili mnie z nieba e3fa8a5fd7002c3c6478cd659e8049e3.jpg
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2023 o 11:27, Dalhi napisał:

Wczoraj Sarę i Andreję zwolniłem ze statku, zbudowałem im domek przy plaży na jakimś zadupiastym księżycu, wystroiłem w bikini i niech kisną tam.

Hooy z bonusem za dunga-dunga, już nie mogłem znieść fochów za jakiś przypadkowo odstrzelony statek.

Da się zmieniać ubrania członkom ekipy na konsoli, czy to jakiś mod na PC?

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, AdiCarrion napisał:

Da się zmieniać ubrania członkom ekipy na konsoli, czy to jakiś mod na PC?

Jak najbardziej, w opcjach dialogowych wybierasz "wymieńmy się sprzętem". W okienku ekwipunku przekazujesz przedmiot. Następnie przeklikujesz na ekran ekwipunku (LB na kontrolerze) towarzysza i tam wciskasz przycisk wyposaż (domyślnie Y).

Nie sugeruj się podglądem własnej postaci w chwili zmiany wdzianka u kompana. Będzie działać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...