Skocz do zawartości

Songs of Conquest


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

W grudniu wyszedł patch z pełną obsługą sterowania przez steam decka I pady (koniec z ruszaniem kursorem przez touchpad i pewnie przymiarki do konsolowego portu) i zacząłem grać od nowa. po drodze przez rok też było sporo patchy i obecnie gra ma min. 3 kampanie, multi, edytor leveli i kampanie community. Mega świetny klon homm3, tylko nie zrażać się pierwszymi misjami w kampanii sugerującymi że gra nie jest zbyt rozbudowana i za prosta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niektórzy narzekają na tą charakterystyczną grafikę, która moim zdaniem jest może i mało czytelna, ale za to na swój sposób magiczna.  Gra całościowo u weterana "hirołsów" wywołuje ciarki na plecach i jest wprost urocza, a zawarte w kodzie gry mechaniki odwołujące się do wyżej wspomnianego tytułu wspaniale  się sprawdzają. Gra jest rozwijana nadal przez twórców i społeczność i aktualnie jest sporo zawartości.

download-19.jpeg

(Ogrywana na decku plus monitor. Klawiatura w zasadzie zbędna, 100% onsługi myszakiem).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi bardzo grafika pasuje, do tej na mapce musiałem się przyzwyczaić bo czasem nie wiem co jest dekoracją, a co znajdźką ale podświetlenie przez R2 rozwiązuje problem. W czasie walk jest czytelnie. Do tego wspaniała wręcz muzyka budująca klimat. Świetna gra, aktualnie jestem w trakcie ostatniej misji trzeciej kampanii więc dziś lub jutro powinien zaliczyć wszystko co na razie twórcy przygotowali na ten moment do gierki. Prawie 40h na liczniku, a prawie nie grałem w custom meczach czy tylko raz grałem w gorące krzesła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.01.2024 o 12:08, Daffy napisał:

Mi bardzo grafika pasuje, do tej na mapce musiałem się przyzwyczaić bo czasem nie wiem co jest dekoracją, a co znajdźką ale podświetlenie przez R2 rozwiązuje problem. W czasie walk jest czytelnie. Do tego wspaniała wręcz muzyka budująca klimat. Świetna gra, aktualnie jestem w trakcie ostatniej misji trzeciej kampanii więc dziś lub jutro powinien zaliczyć wszystko co na razie twórcy przygotowali na ten moment do gierki. Prawie 40h na liczniku, a prawie nie grałem w custom meczach czy tylko raz grałem w gorące krzesła.

Gra znowu w promo, więc tym razem chyba wezmę.

 Pytanko: czy progress z early access normalnie się potem przeniesie do pełnej?

Odnośnik do komentarza

Nie wspominali by było inaczej, tym bardziej że patrząc na road map to do 1.0 po prostu brakuje w chwili obecnej głównie jednej z czterech kampanii i tyle. By musieli chwilę przed 1.0 ostro namieszać z balansem albo wprowadzić nagle nowe jednostki i modyfikowac istniejące by save nie zagrał wg mnie.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem, żeby sprawdzić co to jest. Rzeczywiście podobieństwo do Heroesów uderza od razu, czuje się, jakby to wszystko już gdzieś było :).

 

20240213153539_1.thumb.jpg.fef4dac9efae13f275a845a6fd1a56d7.jpg

 

Ograłem dwie misje kampanii, jest bardzo przyjemnie, plus, że jest wersja PL, jest już pełne wsparcie 21:9, Ciekawe, że gra jeszcze w EA, a już wspiera acziki.

 

Na razie do backloga, ale kampanie chętnie ogram, za jakiś czas, po premierze 1.0. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Assassins_78 napisał:

Ja czekam na ostatnią kampanie. Gra prze@uj.

Widziałem po aczikach że nawet wyższych poziomów trudności próbowałeś, jak tam się gra? Bo mi na normalnym w niektórych misjach było trudno jak źle taktycznie podchodziłem i praktycznie pierwsze podejście to zawsze było spisane na straty by poznać mapkę 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...