Skocz do zawartości

Songs of Conquest


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

 

e3516494bd88234a7a1c939f62ebe4f7713d196f

 

SongsOfConquest1ArleonTown.png?format=25

 

SongsOfConquest2ArleonCampaign.png?forma

 

SongsOfConquest3Battle.png?format=2500w

 

SongsOfConquest4BattleSpell.png?format=2

 

SongsOfConquest6Trading.png?format=2500w

 

SongsOfConquest5LothTown.png?format=2500

 

SongsOfConquest8AdventureLothFaey.png?fo

 

Dziwię się, że nikt jeszcze nie założył tematu o grze. Szykuje się godny następca serii HoMM od debiutanckiego studia Lavapotion ze Szwecji.

Rozwijanie królestwa i dbanie o jego gospodarkę? Jest.

Budowanie armii? Jest.

Magia i miecz? Jak najbardziej.

Walka turowa? Oczywiście.

Wszystko polane bardzo przyjemną dla oka retro-grafiką, przy akompaniamencie idealnie oddającej klimat fantasy muzyki.

 

Po cichu liczyłem na premierę w tym roku, ale trzeba jednak poczekać do pierwszego kwartału 2022. Nie mogę się doczekać. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Świetnie to wygląda, dodane do listy życzeń. Plansza bitwy świetna, widać nie kopiowali tego bezmyślnie tylko dodali sporo od siebie. No i są heksy :wub: podoba mi się pomysł na jednostki, mam nadzieje ,że zrobią fajne animacje. 5 surowców trochę mało, wolałbym bardziej skomplikowany system. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dopiero dowiedziałem się o tej grze. Tytuł wpadł na moją listę "must buy" - w Hirołsy gram już ponad 20 lat, a po tym co widzę to jest na co czekać. Trochę boli mała ilość frakcji bo tylko 4, ale bardzo podoba mi się pole bitwy gdzie uwzględniane są wzniesienia i zapewne większy dmg jednostek strzelających dzięki temu.

Graficznie wygląda pięknie - to powinno otworzyć oczy Ubisoftowi, że HoMM VIII, jeżeli kiedykolwiek powstanie, powinno iść w stronę 2D a nie 3D.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Na bliższym planie może denerwować trochę nieczytelność, za to jak się oddali już jest si,  wkurwia mnie tylko że kamera nie podąża za powiernikiem

 

Muzyczka ta se, czasami mam wrażenie jakby zmiksowali ze soba niektóre kawałki z HoM&M3 i trochę takie bez wyrazu brzdękanie jest. Oczywiście cała reszta na plus. Technicznie tak jak Bigby wspomniał spadki FPS przy poruszaniu kamerą na rzie wyłapałem

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Najlepszy klon herołsów ever. Mimo że dalej w early access zachęcam do kupna już teraz, zawartości obecnie mnóstwo, a w tym roku dojdą jeszcze dwie kampanie. W promce na steamie chodzi czasem za ok 70zl co jest kwotą śmieszną za tak świetny tytuł, który z jednej strony szanuje tradycje, z drugiej dodaje coś swojego do tej formuły.

 

Ktoś tu na forumku grał/gra? Może kiedyś ustawka na jakis meczyk online?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...