Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2021 o 16:26, ASX napisał:

To podobno zabieg artystyczny z tym że postać renderuje się w 15 klatkach, ale też mi się to nie podoba xd

 

W dniu 23.09.2021 o 12:49, ASX napisał:

podobno zdarzają się spore problemy z płynnością na "najpotężniejszej konsoli na świecie", co nie świadczy dobrze o optymalizacji

 

To w końcu jak to jest? To celowy zabieg czy to skopali? Wczoraj odpaliłem i chwilę pograłem. Pierwsza myśl: WTF, co poszło nie tak, że gra nie działa płynnie na XSX! Coś się dzieje z konsolą?

 

Graficznie wygląda oryginalnie ale nie wiem czym się ludzie zachwycają. Gdzieś widziałem, że nazywają tą grę graficznym arcydziełem. Chyba na PPE. Jestem tyle co po skończeniu The Artful Escape i myślę, że w tym przypadku uzasadnionym jest mówić o graficznym arcydziele ale nie w kontekście Sable. Ale wiadomo, każdy ma swoje gusta. W moim odczuciu problemy z płynnością nie pozwalają mi nacieszyć się tym wykreowanym światem. No jakoś tak po prostu nie. Póki co wykonałem dwa pierwsze zadania. Czy gra się później jakoś rozkręci czy to już tak będzie cały czas?

Edytowane przez Elitesse
za dużo tych przypadków
Odnośnik do komentarza

No kliknąłem Sable na Steam i dosłownie po kolei jadę po recenzjach od pierwszej.

 

Dosłownie pierwsza która się pojawia mówi o braku dopracowania, zacinającym się sterowaniu, błędach, skaczącej animacji, fatalnym framerate bez względu na to jaki masz komputer, zacinających się cieniach i obiektach do stopnia, że nie można zebrać przedmiotów i dokończyć questów.

 

Druga recenzja na Steam: "its a buggy mess in its current state, my save file got corrupted and i had to restart, shops have bugged out and softlocked me a couple times, the frame drops are terrible, the music clips and stutters a lot"

 

Trzecia recenzja na Steam też mówi o wielu błędach, w tym cytat: "many zones of the game suffer from sudden frame drops with no apparent reason, while stuttering is almost always present, even in very open, empty"

 

Czwarta recenzja na Steamie zaczyna się od słów: "it's so buggy..."

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...