Skocz do zawartości

12 minutes


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Rozi napisał:

Czyt. nie grajcie w średnie gry.

Dobrze, nie będę grał w Yakuzę. :cool:

 

Ja tam nie żałuję zagrania w 12 Minutes. Owszem, historia mnie rozczarowała koniec końców ale przez większość czasu bawiłem się dobrze i uważam że to było jednak nowe, ciekawe doświadczenie. I do tego za darmo w Game Passie więc dupa nie szczypie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Włączyłem wczoraj w Gamepassie i zrobiłem grę na raz, tak mnie wciągnęła. Do faq spojrzałem tylko 2 razy

Spoiler

pokazanie policjantowi ubranka to dla mnie zbyt dziwne było jednak by samemu się domyśleć, i zakończenie z kliknięciem na książkę

, resztę zrobiłem drogą prób i błędów. Ostatecznie pokonując mnóstwo niedoróbek autorów w kwestii nieprzewidzenia czasami oczywistych zagrywek gracza po nitce dobrnąłem to kiepskiego zakończenia fajnie rozwijającej się historii.

Cieszyłem się gdy

Spoiler

1. Po ukryciu się od razu w szafie można przesunąć czas przed przyjściem policjanta i podwędzić zegar, żona po przyznaniu się że wie gdzie jest zegar wraca z łazienki  z niczym i dostaje strzała.

2. Po dowiedzeniu się że jestem jej bratem i mamy wspólne dziecko można nadal otworzyć prezent  i pomachać ubrankiem :D wtedy wychodzi wściekła przed przyjściem policjanta.

Bardzo zawiodło gdy

Spoiler

W trakcie kłótni można zaprosić na deser albo żona która jest już poinformowana ze jestem chorym poyebem błaga mnie bym coś zrobił jak jest skuta.

Mnóstwo fajnych zagrań których nie zrobiono z powodu albo zbyt szybkiego wydania albo bylejakości podejścia wydawcy.

 

Fajnie się grało, szkoda że tyle po premierze gra nadal niezałatana. Gdyby to zrobiło lepsze studio byłoby wspaniale.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...