Skocz do zawartości

12 minutes


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najdalej w weekend sprawdze czy to faktycznie takie dobre. Martwi mnie tylko to, że jak za duzo będzie się powtarzać to szybko zacznie mnie to nudzić. Jeżeli też te połączenia przedmiotów i ich uzywanie nie będzie naprawde logiczne to standardowo zacie się frustrujące próbowanie wszystkiego na wszystkim czego w point and click nie nawidzę. 

 

Gra jest w GP więc mając usługe aktywną nie widze żadneg powodu, żeby nie zagrać i sprawdzić jak wyszło.

Odnośnik do komentarza

Co do frustracji to niektóre recenzje, zwłaszcza te które wystawiły niższe oceny, wspominają gra potrafi być frustrująca przez konieczność wielokrotnego powtarzania tych samych fragmentów w momentach kiedy nie wiemy co musimy zrobić .

 

No ale wiadomo że zawsze najlepiej samemu sprawdzić tytuł zwlaszcza jak jest w Game Passie, bo zawsze najlepszą recenzją jest ta napisana przez nas samych ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niewidzę tego jeżeli jakimś cudem ten loop będę oglądał z 2h. Znalazłem sporo przedmiotów, dostałem kilka razy po mordzie i raz mnie typ udusił. Żona robi fochy o byle gówno i trochę mi jej nie żal. Jeszcze w weekend zagram ale nie wydaje mi się żeby to była gra dla mnie. Na pewno nie na dłużej niż 20 minut dziennie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, messer88 napisał:

Chwilę pograłem i spoko jak ktoś lubi point and clicki chociaż właśnie za bardzo nie wiem co trzeba robić. Udało mi się kwiatka podlać xD. 
 

Znalazł ktoś sposób czym można przekonać żonę poza prezentem? 

spoilery co nie


Radiem i piorunem za oknem. Niestety gra jest zbugowana i w niektórych kombinacjach tych trzech rzeczy, albo się zapętla, albo czeka na piosenkę w radio w nieskończoność.

Spoiler

Można uśpić żonę zabić policjanta, żonę tez można zabić.

Spoiler

włącznik w sypialni po trzecim użyciu zabija. Policjant ma przy sobie sporo fantów, które wyjaśniają po części po co tu jest i jakie może mieć motywy.

Bugi wnerwiaja i brak powiązania między tematami rozmów, można cos drążyć a w innym temacie nie ma to wpływu żadnego.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Niewidzę tego jeżeli jakimś cudem ten loop będę oglądał z 2h. Znalazłem sporo przedmiotów, dostałem kilka razy po mordzie i raz mnie typ udusił. Żona robi fochy o byle gówno i trochę mi jej nie żal. Jeszcze w weekend zagram ale nie wydaje mi się żeby to była gra dla mnie. Na pewno nie na dłużej niż 20 minut dziennie.

po pierwszych kilku minutach mam bardzo podobne wrażenia

Odnośnik do komentarza

Skonczylem. Poczatek jest super, odkrywanie wszystkiego, poznawanie mieszkania i tego co mozna w nim zrobic, jak wykorzystywac przedmioty itd, ale w pewnym momencie, jak juz sie wie jak wszystko dziala, gra sie strasznie spłaszcza i zaczyna sie powtarzanie loopa za loopem probujac odkryc co dalej metoda prob i bledow. Byloby do wybaczenia, gdyby fabula dostarczyla, ale nie dostarczyla moim zdaniem, wiec koniec koncow gierka to jedynie ciekawostka, a nie cos, w co trzeba zagrac.

Przydalaby sie tutaj wieksza nieliniowosc, mozliwosc pchania fabuly do przodu na rozne sposoby, a niestety w wiekszosc przypadkow jednak trzeba zrobic jedna konkretna rzecz, zeby wymusic np nowe linie dialogowe.

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie irytujące jest też samo zachowanie głównego bohatera. Jak typ wie ze ma tak mało czasu to przy kolejnym zapętleniu powinien biegac jak pojebany zeby jak najszybciej zrobic co musi zanim pan policjant sie pojawi. Jego zachowanie jest kompletnie z dupy i odrealnione od sytuacji. Problem polcjanta kazdy w takiej sytuacji ogarnąłby chociaz poprzez wyjscie z domu w pierwszej minucie zanim typ się pojawia. Dodatkowo gra aktorska niby moze sie podobać ale modele postaci  i ich sposób poruszania się sa tak zrobione że cięzko decenic jakąkolwiek scenę. 

 

Mam nadzieje, że chociaz zaimplementowali obsługe myszki na XSX bo to ewidentnie koslawo działa na kursorze. W takiej grze spokojnie dałoby sie pada zaimplementować. Głupie tank controlls by mi zrobiło robote.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ASX napisał:

grałeś czy teoretyzujesz na podstawie kilku opinii z fałszywym obiektywizmem?

Użytkownicy wyżej piszą o bugach, powtarzalności, słabej fabule. Zachęciłoby cię to do zagrania w gre? Nie sądzę. Szkoda czasu na przeciętne gry.

 

Recenzjami w internecie się nie sugerować, opiniami ludzi z forum się nie sugerować, kurwa, to co mam robić? Chciałbym w końcu dostać na tego Xboksa dobrą nową grę. Do Forzy mam czekać?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

No czyli można zagrać, jak nie będzie w co.

 

Za rok jubileuszowy patch, będzie spokojnie 90+ i znaczek "branża się nie poznała". 

8 minut temu, Faka napisał:

Poniżej 80 nie ma sensu ruszać gier. 

 

Wczoraj było 80 przez moment, szkoda, że wtedy nie ograłem. ;/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...