Skocz do zawartości

12 minutes


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, balon napisał:

Też bardzo czekam, ale dziwi mnie trochę ten rozstrzał w ocenach. Byłem pewien, że poniżej tych 75 to nie będzie schodzić (innowacyjne podanie, ciekawa oprawa, dobry VA). Chociaż najniżej to głównie jakieś blacharskie media oceniają, tak więc pffff

Polecam przeczytać recenzje a nie sugerować się tylko cyferką w recenzji, da ci to pełniejszy obraz, dlaczego niektórzy ocenili grę nisko 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, balon napisał:

Też bardzo czekam, ale dziwi mnie trochę ten rozstrzał w ocenach. Byłem pewien, że poniżej tych 75 to nie będzie schodzić (innowacyjne podanie, ciekawa oprawa, dobry VA). Chociaż najniżej to głównie jakieś blacharskie media oceniają, tak więc pffff

 

Na PC 80 meta z 28 recenzji. To bardzo, ale to bardzo dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Polecam przeczytać recenzje a nie sugerować się tylko cyferką w recenzji, da ci to pełniejszy obraz, dlaczego niektórzy ocenili grę nisko 

 

 

Spoko jak zagram to przeczytam. Recenzje gierek, w które chcę zagrać czytam w większości przypadków dopiero po zagraniu. 

Odnośnik do komentarza

Jak będzie 78 to nie gram! 

 

Niektórzy chyba zbyt dużą uwagę koncentrują na cyferkach na Metacritic zamiast skupić się na rzeczywistych zaletach i wadach produkcji opisywanych w recenzjach, kiedyś takie uproszczone myślenie dominowało w CW, ale dziś niestety rozlało się na całym forum.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Jak będzie 78 to nie gram! 

 

Niektórzy chyba zbyt dużą uwagę koncentrują na cyferkach na Metacritic zamiast skupić się na rzeczywistych zaletach i wadach produkcji opisywanych w recenzjach, kiedyś takie uproszczone myślenie dominowało w CW, ale dziś niestety rozlało się na całym forum.

No ja gram w Ascent i świetnie się bawię, a też ma 7 z przodu. Nie przykładam uwagi do cyferek. Po prostu poprawiłem Paolo, który niepotrzebnie zaokrąglił do 80.

Odnośnik do komentarza

Mechaniką gra przypomina przygodowki point&click, w wielu recenzjach wspomina się że gameplay z początku wydaje się dosyć prostacki ale z czasem okazuje się naprawdę kompleksowy i niektóre rozwiązania związane z łączeniem przeróżnych przedmiotów i wykorzystywania otoczenia są bardzo kreatywne. 

Sama gra opiera się na tym że jesteśmy zamknięci w pętli czasu w której za każdym razem ktoś próbuje nas zabić, a naszym zadaniem jest przezyc i dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...