Skocz do zawartości

eFootball 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jakby nie można było wydać SU 2022 do PES-a 2020/2021 i zyskać dodatkowy czas żeby ogarnąć to coś. Mieliby dodatkowy rok na wypuszczenie czegoś przynajmniej poprawnego, bo nie wiem co ma na celu upublicznienie takiego chłamu, do tego z zawartością na poziomie demo. Skoro mają takie podejście do samej gry, to dziwię się, że chciało im się w ogóle wykupować te licencje na włoskie drużyny. Nie wiem czy tak miało być, czy nie ogarniają tego Unreal Engine w ogóle, ale podobnie było z przejściem na Fox Engine w przypadku 2014. No ale tamta gra przynajmniej jakoś wyglądała.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Przemo napisał:

Tak to jest jak się grało całe życie w plastikową Fife. 

Po pierwsze kółka są do wyłączenia, po drugie na PS5 gra wygląda dobrze.

No i przebudowana jest rozgrywka, piłka inaczej chodzi.

Jest o wiele lepiej niż przy przejściu na fox engine. 

Czekam na DLC z master league

no to liczę, że kolega imiennik mój zresztą napisze gdzie te kółka wyłączyć bo nie trawię grać w cokolwiek z takimi ulepszaczami

 

EDIT: dobra doczłapałem się do tej opcji, w ustawieniach sterowania jakby ktoś szukał

 

 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem z ciekawości na XSX. Poprzednią edycję grałem w demo, grafika była lepsza niż w FIFA. Odpaliłem to i trochę jak bym się cofnął do początku lat 2000 graficznie. Jedynie na replay jakoś to wygląda.

Animacja, kolizje, zacinanie obrazu, sędzia który odgwizduje faul dopiero jak przeciwnik dotknie piłki która się toczy do przodu i nie ma tu żadnej szansy na przywilej... Jest drętwo. Fanem PES nie byłem nigdy, ale rozumiałem, że można to lubić zamiast FIFA. Kwestia gustu. Ale w tym roku to chyba nawet fani nie są w stanie tego polubić.

Konami chyba nie umie w Unreal.

Odnośnik do komentarza

Oni zawsze mieli mocno olewkowe, nieprofesjonalne podejście w tworzeniu swoich gier, zwłaszcza jak na tak dużego wydawcę, ale tym razem przeszli samych siebie. No przecież za darmo dają, jeszcze po rękach ich powinniśmy całować za tę łaskę, a nie wymagać. Nawet tego nie pobierałem, ale podobno na PC jest lock na 720p i nie można zmienić rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2021 o 22:22, Sven Froost napisał:

Nawet dla Fify to zle bo przez brak konkurencji bedzie miala mniejszy postep z kazda kolejna wydana czescia

PES to od wielu lat już taka bardziej ciekawostka dla pasjonatów niż realna konkurencja. Sprzedażowo Fifa zrobiłą im dziecko jak wprowadzili UT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...