Skocz do zawartości

XDEFIANT


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest fajne, tj menu, muzyczka w menu, ogólna przejrzystość i layout tegoż, ale niestety jest póki co jeden problem: gra w ogóle nie znajduje graczy do zabawy i to zarówno w grze nie-rankingowej, jak również próbie rankingu. Też tak macie na PS5?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Czezare napisał(a):

Wszystko jest fajne, tj menu, muzyczka w menu, ogólna przejrzystość i layout tegoż, ale niestety jest póki co jeden problem: gra w ogóle nie znajduje graczy do zabawy i to zarówno w grze nie-rankingowej, jak również próbie rankingu. Też tak macie na PS5?

 

Ta, nic nie działa. Na PC tak samo.

Odnośnik do komentarza

Dziś już wszystko hulało jak trzeba, przynajmniej u mnie. Nie miałem zbyt wiele czasu. Zagrałem zaledwie pięć meczyków w różne tryby, ale już teraz mogę stwierdzić, że gra jest zajebista i będę w nią grał. Ocena oczywiście bardzo przedwstępna i wygłoszona z punktu widzenia wielkiego fana Call Of Duty, ponieważ vibe tej serii unosi się nad Xdefiantem niczym duch boży nad wodami z Księgi Rodzaju. Muszę mocniej nad nią przysiąść to i więcej napiszę, ale już teraz jestem jednego pewien: spodziewałem się jakiegoś typowego ubigówna, a otrzymałem naprawdę fajną i obiecującą grę. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał(a):

Przeokropny syf, bezpłciowy, ze zjebanym hitregiem, brońmi bez żadnego feelingu, zdechnie po paru miesiącach :lapka: Nie wspominam nawet o braku jakiegokolwiek balansu (snajperki), czy przegięte umiejętności (intel, kopuła ochronna).

Co masz do balansu snajperek? Z ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza

Zagraliśmy 2 rundy i.... na tym koniec. Jakoś "nie wchodzi".

Widać, że mocno wzorowane na CoDzie, ale... no gra się jak w tanią podróbkę tegoż. Poruszanie się jest trochę dziwne, a strzelanie totalnie bezpłciowe. Już ostatni CoD MW3 spłycił trochę feeling strzelania względem MW2, ale tutaj jest totalny bezjajecznik.

MW2 >> MW3 >>>> Fortnite >>>>>>>> XDefiant.

Troszkę szkoda, bo mieliśmy nadzieję na jakąś alternatywę i odskocznię od CoDa. The Finals też nie podeszło.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Czezare napisał(a):

Co masz do balansu snajperek? Z ciekawości pytam.

Zero jakiejkolwiek "kary" do ich używania, rozbłysk jest minimalny, odrzut zerowy, wystarczy stać w miejscu, obrać sobie jakiś dłuższy dystans i strzelać.

 

No ale ty jesteś CoDziarzem z krwi i kości, więc :reggie:

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 1h, nie jest to nowy mesiasz, dostarczanie paczki bez match-makingu jest dosyć bolesne, ale można z przyjemnością postrzelać. Zakładając, że oni chcą kasę za Battle Pass, to chyba mocno się zdziwią, bo ten jest mega chujowy i w życiu nie wydam 45 zł, na grę z takim gameplayem i takimi "nagrodami" za prawdziwą kasę.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Rozi napisał(a):

Zero jakiejkolwiek "kary" do ich używania, rozbłysk jest minimalny, odrzut zerowy, wystarczy stać w miejscu, obrać sobie jakiś dłuższy dystans i strzelać.

 

No ale ty jesteś CoDziarzem z krwi i kości, więc :reggie:

Rozbłysk lunety jest IMO bardzo dobrze widoczny. Co prawda odrzut jest minimalnie mniejszy jak w CoD-ach, za to w Xdefiant nie ma aim assist, więc jest remis. Bardzo fajnie i sycąco strzela się ze snajp. Podoba mi się to, że celny strzał w odróżnieniu od CoD-a niemal zawsze zabija, ale w grze Ubi trzeba się nieco bardziej skupić, wykazać większym skillem, żeby trafić.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że w miarę upływu czasu spędzonego na graniu mój entuzjazm odnośnie Xdefiant nie tylko nie osłabł, ale uległ znaczącemu wzmocnieniu, z małymi ale. Najmocniejsze w tej grze są mapy inspirowane hitami Ubi jak np Splinter Cell i The Division, oraz model strzelania i tempo poruszania się po mapie. Map jest sporo, ale niestety broni jest fchuj mało i to jest jeden z tych minusów. Tylko dwie snajpy i dwie wyborówki? No bicz plis!:yao: Po drugie muszą koniecznie wprowadzić killcamy i dużo lepsze narzędzia antycheaterskie, ponieważ pecetowcy oszukują aż miło. Dla mnie w większości: blacharz=oszust. Kilka razy zdarzyło się, że koleś rozpoczynał serie zanim wybiegłem zza rogu, a nie mógł mnie słyszeć, ponieważ strzelał z daleka. 

Póki co z trybów najbardziej podoba mi się Eskorta. Emocje czasami są naprawdę duże, zwłaszcza wiadomo...w końcówce starcia. 

Ogromny, gigantyczny potencjał ma ta strzelanka. Wszystko zależy od dalszego wsparcie Ubi i dodawanej zawartości. Ja już dziś mogę jednak powiedzieć, że do czasu Black Ops 6 mam w co grać.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pograliśmy wczoraj ze dwie godziny z ekipą, bez żadnego nastawienia i uprzedzań i stwierdzam że całkiem fajne to. Wiadomo że feeling strzelania to nie jest jakość CoDa, ale już takiego BF2042 jak najbardziej. Najbardziej mi się podobają mapy które są akurat w sam raz i są różnorodne. Przyznam że z tych wszystkich cod klonów które się ograło przez wiele lat ten wypada najlepiej. Graficznie nic specjalnego, ale technicznie wszystko działa bez problemów, zero lagów, bugów nie uświadczyłem.

 

IMO warte pogrania jak ktoś się odbił od CoDa w ostatnich latach, ja szczerze wolę tutaj sobie postrzelać dla relaksu niż spinać dupę na kał of djuti gdzie jestem non stop dymany przez SBMM i strzelam z nierealnych pukawek do Nicki Minaj.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bartiz napisał(a):

Muszę pobrać i sprawdzić, w sumie brakuje mi takiej arkejdowej strzelanki odpalanej "na chwilę".

Co do grania z peasantami, nie można wyłączyć crossplayu?

Można wyłączyć, ale wówczas bardzo długo czekasz na matchmaking, przynajmniej u mnie tak jest.     

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Moldar napisał(a):

Cross play i tak jest z tych lepszych, bo jest na używane kontrolery, więc z myszkami nie zagracie.

Zagrałem dwa mecze, nawet nawet, choć autoaim wydaje się trochę za mocny, dalsze cele z łatwością się trafia bez większego celowania.

Auto aim? Nie doświadczyłem tegoż, a już na pewno nie podczas strzelania ze snaperek...

Odnośnik do komentarza

Pograłem z dwie godzinki i bardzo miłe zaskoczenie. Głód arkejdowego shootera zaspokojony i to za darmo.

 

Jak od The Finals się odbiłem totalnie, tak tutaj idzie się fajnie bawić czy to solo czy w teamie. Jak Ubi tego nie odpuści i będzie to jakoś rozwijać i pchać do przodu to ma to jakiś potencjał żeby żyło i cieszyło. Mapki bardzo fajne, technicznie bez zarzutu, mamy 120hz na konsolach, jedynie loadingi jakieś przydługawe. Klasy i zdolności wydają się zbalansowane, no zobaczymy jak to dalej rozwiną.

Odnośnik do komentarza

Kilka dalszych uwag odnośnie gry. Gra się zauważalnie lepiej z uwagi na to, że prawdopodobnie poprawili zjebany hitreg. Na drugim biegunie niestety coraz większy problem z blacharskimi oszustami. Wczoraj to miałem wręcz  kolesia z god modem. Muszą natychmiast wprowadzić killcam, rzetelnie zająć się cheaterami. Bez tego gra umrze szybciej niż zyska większą popularność. Poza tym muszą wprowadzić jakieś kary dla ludzi opuszczających rozgrywkę lub jeśli taki delikwent opuści grę to system powinien od razu dokooptowywać kogoś innego, a nie dopiero po kilku minutach, kiedy runda jest już przegrana, albowiem absolutnie nie da się wygrać Eskorty grając pięciu na sześciu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...