Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

W online też można ukraść F16 ? bo dziś grałem i jeden typek już śmigał taką zabawką ?

 

Jak wbiłem do bazy wojskowej to o dziwo prawie wojaków nie było, kilku jeepami jeździło, ale też nie było myśliwców. Objechałem trochę bazę i się pojawiły, ale wraz z nimi też czołgi i jak już miałem startować to mi pocisk czterej pancerni posłali w kokpit.

Odnośnik do komentarza

No dostałem dwa razy zapro od wojnara, akceptuje i komunikat "Gracz nie uczestniczy już w sesji". WTF :D

 

A panowie da się jakoś zmienić główny samochód? Znalazłem na ulicy samochód wzorowany na Bugatti Veyron i kurna zajeżdżam do LSC i komunikat, że samochód jest zbytnio poszukiwany i nie można go modyfikować. :(

Taka okazja mi przeszła. :(

 

Widziałem też dobry apartamentowiec do kupna, za 200k mieszkanie+garaż na 10 aut!!! :D

Odnośnik do komentarza

Boże, jacy bóldupowcy na tym PS3 grają. Pojechałem typów w DM, 8:0 na koniec i zagłosowali i mnie wyrzucili z lobby. xD

A co najlepsze sam po ukończeniu DM wyszedłem do FR i dostaję akcję, ze mnie wyrzucono i przez to gra zaliczyła, że wyszedlem przed skończeniem i tak jakby ostrzeżenie. Głupota. 

 

No ale co się dziwić jak debile podjeżdżają do mnie autem w 3 i mam ich centralnie na baniach, bo tak się ustawili to nie dziwota, że potem mam taki wynik. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Boże, jacy bóldupowcy na tym PS3 grają. Pojechałem typów w DM, 8:0 na koniec i zagłosowali i mnie wyrzucili z lobby. xD

A co najlepsze sam po ukończeniu DM wyszedłem do FR i dostaję akcję, ze mnie wyrzucono i przez to gra zaliczyła, że wyszedlem przed skończeniem i tak jakby ostrzeżenie. Głupota. 

 

No ale co się dziwić jak debile podjeżdżają do mnie autem w 3 i mam ich centralnie na baniach, bo tak się ustawili to nie dziwota, że potem mam taki wynik. 

O to to pograłem dzisiaj kilka godzin i wykopali mnie trzy razy za to że zabijałem debili którzy mnie atakowali,mój pech że głównie waliłem do hostów XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...