Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, nie mogę się połączyć dzisiaj a próbuje już od rana. Otrzymuje komunikaty na temat braku dostępności chmury, zbyt długim przyłączaniu się do sesji itp. Działa tylko kreator postaci, mogę wtedy odpalić online w trybie jednoosobowym ale po obejrzeniu intra z Lamarem, moja postać podchodzi do znaczka z wyścigiem pojawia się widok na miasto, lekki blur i gra się zawiesza (muzyka leci w tle i nic nie mogę zrobić). Ktoś również miał podobny problem?

 

Specjalnie czekałem do weekendu z myślą, że uda się bez problemu pograć a tutaj niespodzianka. 

Odnośnik do komentarza

No cóż, bywa. Mnie jakoś dzisiaj nie cisnęło na online za sprawą X-coma więc jakoś po mnie to spływa. :D

Aczkolwiek jutro mam nadzieję, że będzie działać co najmniej tak jak wczoraj, ważne, że już wyświetla postać na Social Clubie to być może już nie będzie problemu ze znikaniem postaci. :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogłem zagrać od premiery bo wiecznie było oczekiwanie na pozostałych graczy przed pierwszym wyścigiem, ale po dzisiejszym (ogólnie drugim) patchu do GTA wszystko śmiga.

 

PS Jak wybrać kasę z konta? Bo jestem po 2 misjach (wyścig, dragi) i na mapie zaznaczyło mi kilka nowych rzeczy (sklepy z ciuchami itp) ale dalej nie wiem gdzie mam wybrać kasę z konta oO 

Edytowane przez VerB_
Odnośnik do komentarza

Wraca człowiek z pracy, mówi sobie - a sobie pykne, może levela wbije i co? Gunwo.

Wystarczy że amerykańce się obudzą i od razy serwery zdychają, w dzień jest jeszcze spoko.

 

GTA Online on PS3 has been down for part of today and we have been working with Sony to stabilize connection on that platform as quickly as possible. We are also very aware of the continued issues with loss of characters, money, rank, and items, and are focused on identifying the root causes and resolving the issue for players.

 

 

 

EDIT: łoo, połączyło mnie

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...