Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Super, online się je.bie po całości. Poje.bane misje typu odzyskaj wóz xx, a wóz jeździ po mapie, w dodatku ma niewyobrażalne umiejętności jazdy + nie robi sobie nic z naszych uderzeń w niego. W końcu się wkur.wiłem i anulowałem zadanie z telefonu i co? No i kur.wa błąd 'host zakończył sesję". Przecież ja bylem hostem do kur.wy nędzy idioci z Rockstar. Serio, gra leci na allegro do weekendu. Nie mam zamiaru się wkur.wiać. 

Singielek to cudo, ale multi to jeden wielki ch.uj. 

 

U mnie działa perfekt od 2 dni, trza było nie grać na początku :D Już mam 20 level. Nie wiem po co miałbyś uderzać w jakiś wóz, wystarczy zawsze kierowce zastrzelić :P Jedyne co jest nie halo w multi to policja, jak w singlu była upierdliwa, tak tu jest po prostu na maksa w(pipi)iajaca, odnosze wrazenie ze zgubienie 3 gwiazdek to 5 minut siedzenia w (pipi)e w multi...

Odnośnik do komentarza

Fakt, ale po zdobyciu któregoś poziomu w okolicach 20 właśnie jest możliwość przedzwonienia do Lestera kiedy mamy gwiazdki i za $500 kasuje nam cały Wanted Level. ;) Ułatwia to życie.

 

I do postów wyżej jeszcze - da się bez problemu dołączać do misji, do których nie mamy wymaganego poziomu, przetrwanie odblokowuje się na 15, a grałem dzisiaj z ludźmi z 10 poziomem.

 

Super, online się je.bie po całości. Poje.bane misje typu odzyskaj wóz xx, a wóz jeździ po mapie, w dodatku ma niewyobrażalne umiejętności jazdy + nie robi sobie nic z naszych uderzeń w niego. W końcu się wkur.wiłem i anulowałem zadanie z telefonu i co? No i kur.wa błąd 'host zakończył sesję". Przecież ja bylem hostem do kur.wy nędzy idioci z Rockstar. Serio, gra leci na allegro do weekendu. Nie mam zamiaru się wkur.wiać. 

Singielek to cudo, ale multi to jeden wielki ch.uj.

 

Czytam suteq Twoje posty i się zastanawiam czy nie mam magicznego internetu. ;o Gram od poniedziałku, 25 level, nie miałem ani razu problemu z połączeniem/chmurą/czymkolwiek. Dołączam bez problemu do wyszukiwanych gier, do misji, na które jestem zaproszony przez znajomych, jak sam zakładam grę to też bez problemu dołączają do mnie zaproszeni znajomi/członkowie gangu. Ani razu mnie nie wywaliło, nie miałem żadnych dziwnych błędów, dosłownie NIC. Może to jednak trochę winy leży po stronie Twojego połączenia? Bo to naprawdę dziwne, że mi śmiga idealnie, szybko, bezproblemowo, a u Ciebie multi jest niegrywalne. Np. przed chwilą skończyłem 2-godzinną sesję z kumplami, pościgaliśmy się, zrobiliśmy kilka razy przetrwanie, kilka misji, potem pograliśmy jeszcze w golfa i serio, wszystko działało bez zarzutu...

Odnośnik do komentarza

Deathmatche są w wiekszosci przypadkow totalnie lamerskie i bullshitowe, ludzie se ustawiaja znaczniki i widok zdrowia nad przeciwnikiem, wiec nawet sie nie da podejsc do nikogo bo zaraz na mapie sie wielkie czerwone kolko pojawia, juz pomijam ze polowa fragow/zgonow ma miejsce 2s po respie bo sie ktos za Toba przyspawnowal :potter: 

Odnośnik do komentarza

Jak wy wbijacie te lewele i skąd macie hajsy na te apartamenty. Mam 8 bądź 9 level i ledwo co ukulałem 29 tys na jakiś garaż na dwie fury. 

robie jakąś misję to do doświadczenia lecą jakieś ochłapy a i 1000 dolców za misię rispektu nie budzi.

Edytowane przez _lukas_
Odnośnik do komentarza

Pewnie większośc nabijała hajs na bugach poki mozna bylo. Gdzies R* pisało, że wszystko w online ma byc tansze wiec bedzie sprawiedliwiej, co za (pipi)enie, głupi tłumik do pistoletu kosztuje 10k, ceny aut sa takie same jak w offline : ] Zauwazylem tez, ze zwlaszcza w trakcie wyscigow AI ruchu ulicznego hmm staje sie totalnie nieprzewidywalne i glupieje, potrafia jezdzic pod prad, nagle wjezdzac prosto w Ciebie, albo wyjechac prosto z zakretu w przepasc Oo Im dłużej w to gram, tym większe mam wrażenie, że nie gram w super oczekiwane i zapowiadane online robione przez 10 lat przez R*, a w SAMP na pcecie, podobny poziom bugów, lagów i dziwnych zachować świata.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Jak wy wbijacie te lewele i skąd macie hajsy na te apartamenty. Mam 8 bądź 9 level i ledwo co ukulałem 29 tys na jakiś garaż na dwie fury. 

robie jakąś misję to do doświadczenia lecą jakieś ochłapy a i 1000 dolców za misię rispektu nie budzi.

 

Spokojnie. Wraz ze wzrostem poziomu pojawiają się coraz to nowe misje zlecane przez Gerarda, Simeona, potem przez Lestera czy Rona i tak dalej. Wraz ze wzrostem poziomu te misje są coraz więcej warte, zarówno jeśli chodzi o pieniążki jak i reputację. Gdybyś od razu na początku miał misje czy wyścigi warte załóżmy 10 czy 20 tysięcy to rozgrywka (a przede wszystkim mikrotransakcje :-P) straciłaby sens, szczególnie, że docelowym poziomem jest poziom 100. ;-)

 

Jeśli jednak zależy Ci na szybkiej kasie to na tym etapie najlepiej jakbyś znalazł znajomego z 15 poziomem lub większym, który zaprosi Cię do przetrwania. Za dziesięć fal jest kilka tysięcy punktów reputacji oraz $20.000, a nawet jak się nie uda wszystkich przetrwać i dobrniecie np. do siódmej czy ósmej to i tak da sporo reputacji oraz ok. 12-15 tys., więc się opłaca. Kiedy już odblokujesz poziom 15 będziesz mógł sam wyszukiwać przetrwania i dołączać, dzięki czemu i kasa i level będzie szybko leciał. Ponadto, na poziomie 12 odblokowują się skoki spadochronowe, które są krótkie, a też - jak na początek - dają dość dużo rp i kasy.

 

Jeśli jeszcze tego nie robiłeś to polecam obrabować wszystkie sklepy - za każdy jest $1.500, co daje ok. $30.000 na czysto, a to całkiem niezła kasa. Ponadto, we free-roamie, często wyznaczana jest nagroda za czyjąś głowę, zwykle wynosząca od $3.000 do $9.000, więc przy odrobinie szczęścia i umiejętności to też jest całkiem niezłe źródło zarobku. Byłbym zapomniał! Do LSC można zawozić niektóre auta ukradzione z ulicy i je sprzedawać, ceny osiągają nawet do ok. $7-8.000, szczególnie z SUVy! Oczywiście nie można tego robić ciągle, przerwa między sprzedażą musi wynosić bodajże 45 minut (tych rzeczywistych), ale to też doskonały sposób, kiedy potrzebujesz jakiejś gotówki na szybko.

 

Ja na 25 poziomie zarobiłem już (bez farmienia) $450.000, więc po prostu graj, a zobaczysz, że wraz ze wzrostem poziomu Twoje konto będzie się coraz bardziej powiększać ;)

 

 

 

wiem jak zaprosic do gry, ale jak zrobic zebysmy byli w jednej druzynie w dedmeczu?

 

Na 99% nie ma takiej opcji, a szkoda...

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do kasy to najlepszym sposobem jest grać jeden wyścig. Jest wyścig rowerowy na 4 osoby. Trwa około 1 minuty. 1. miejsce 9k, 2. 5k, 3. 3k, 4. 2k. Wystarczy 4 osobowa stałą ekipa i można go rozgrywać do woli. Przetrwanie daje 20k za 10 fal ale to długo trwa. Ja kupiłem już apartament za 125k a mam 15 lvl, także w okolicach tego powinno was być stać.

Odnośnik do komentarza

Ogarneliby tryb pasywny w końcu, wczoraj nie miałem ochoty ginąć co 10s po misji, odpaliłem pasywny, typ za mną chodził i czekał aż wsiąde do auta i dostałem w głowe od razu... Jesłi chodzi o ekipę to nie wiem, czy cała reszta wali na auto aimie, czy po prostu mi to nie działa - zawsze dostaje komunikat nie udało się odnaleźć kompatybilnej sesji zawierającej członków ekipy :/

Odnośnik do komentarza

Ja śmigam na free jak coś. Misja z odbijaniem titana z lotniska miażdży system.

 

Edit: kamery zamontowane przed wejściem do zakupionego mieszkania to jednak zaj.ebista sprawa. Czekał dzisiaj na mnie jeden taki wariat przed moją chałupą więc wydostałem się garażem i ubiłem buraka obrzynem ;]

Edytowane przez Timmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O co cały ten krzyk? 

Też w multi gram z autoaimem. Dlaczego? Bo mam to w (pipi)e i chcę sobie postrzelać, a nie się wkurzać i przegrywać bo mam słabego skilla. Zresztą inni grają z aimem więc jakoś nie mam wyrzutów sumienia, że ja gram. Jakbym chciał sobie poćwiczyć skilla to grałbym w jakiegoś Quake'a albo UT, a nie GTA. 

Serio, znajdujecie problem gdzie go nie ma. ;)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...