Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie, nie ma co sie gotowac, wszystko w swoim czasie. Rockstar to firma ktora nie ma wyj.ebane i poprawia wszelkie niedogodnosci. trzeba tylko poczekac, bo system zglaszania to nie jedyny ich problem. czill out i graj z ziomkami.

 

 

ja wczoraj zrobilem fajny wyscig po kretych wzgorzach vinewood. trasa z tego co widze sie podoba, bo ludzie chetnie glosuja na powtorke.

jest w niej kilka chytrych zakretow, wiec mysle ze raczej sprosta wymaganiom bardziej skillowych graczy :)

okrazenie trwa okolo 3,5 minuty, obowiazkowo w deszczu i w nocy, lub jesli chcecie nieco latwiej, w sucha pogode i rano, dla fajnych, soczystych widokow.

 

oczywiscie jesli da rade, lajknijcie, skomentujcie, lub szernijcie wyscig jesli sie wam spodoba, jest szansa ze rockstar doda go jako oficjalny wyscig  :blum2: (zartuje, po prostu wiecej osob w niego zagra:) )

 

 

LINK DO WYSCIGU: 

 

http://rsg.ms/1ckIDwG

 

pozdro:)

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłeś na poprzedniej str. zdania "Nie można dzisiaj grac ale można sprawdzić stan konta w social club."? ;)

Pewnie serwery są nieczynne w trakcie "czyszczenia".

Ciekawy jestem na podstawie czego określali komu ile kasy zostawić. Mi wyczyścili całkiem konto, a w kieszeni zostawili 472k. Sprawdzałem z kilkoma innymi osobami i u każdego kwota była inna (ale zazwyczaj okolice 400-500k). Mówię o osobach, które wcześniej też dostały "prezent".

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Muszę zerknąć jak to u mnie wygląda, bo miałem jedynie 0,5 mln, a kupiłem chyba z sześć Adderów i wszystkie zrobiłem jak tylko najlepiej mogłem ;].

 

W poniedziałek wyrusza headset do mnie i od przyszłego tygodnia zaczynam na serio pykać online. Muszę znaleźć jeszcze dobrą ekipę i w ogóle ludzi, którzy w to pykają, bo z mojej friendlisty już chyba tylko Emet się zagrywa.

Odnośnik do komentarza

Tak, śmigam na PS3. Nie mamy się w znajomych? Jeśli nie, to trzeba będzie to naprawić. Różnie u mnie z czasem teraz, ale po sesji jest wolne a później jest początek semestru, więc będzie czas na granie :P. Nie powiem, że platynka z GTA V mnie kusi, ale nie wiem, czy setny level po tych wszystkich nerfach da się nabić w jakimś sensownym czasie (bo rok grindu to mnie średnio interesuje).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

“A few years ago, we’d launch a title, it would be sold physically, then we would sell catalogue versions of it. Today we launch a title, and often – if not always – put out DLC. We’ve talked about recurrent consumer spending, where we have offerings where fans can engage and spend money on an on-going basis.

 

“With GTA V, we have sold 32.5m units in to date, which is extraordinary. 70 per cent of people that have played GTA V while online have played GTA Online, which is a free-to-play experience. And recurrent consumer spending related to GTA Online represented nearly half of our digitally delivered revenue in the quarter. So people are voting that they want to stay engaged and they are voting with their wallets.”

 

The largest contributors to net revenue in fiscal third quarter 2014 were Grand Theft Auto V®, NBA® 2K14, and WWE® 2K14. Non-GAAP net revenue from digitally-delivered content grew 42% year-over-year to $132.8 million, driven by the Grand Theft Auto series, the NBA 2K franchise, and offerings for Borderlands® 2 and BioShock® Infinite.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...