Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Dużo stracę grając na XSX jeżeli rozegram kampanię w wersji na XONE zamiast na XSX? Myślałem, że udało się kupić taniej wersję cross-gen, a po odebraniu paczki okazuje się, że to wersja na XONE. Jeszcze nie rozpakowałem gry więc mam okazję ją zwrócić. Gra kupiona na allegro w dziale gier dla XSX, nawet zdjęcie było cross-gen. Nie wiem czy chce mi się teraz ją zwracać. Chcę rozegrać kampanię, sprawdzić tryb sieciowy i sprzedać dalej.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Elitesse napisał:

Dużo stracę grając na XSX jeżeli rozegram kampanię w wersji na XONE zamiast na XSX? Myślałem, że udało się kupić taniej wersję cross-gen, a po odebraniu paczki okazuje się, że to wersja na XONE. Jeszcze nie rozpakowałem gry więc mam okazję ją zwrócić. Gra kupiona na allegro w dziale gier dla XSX, nawet zdjęcie było cross-gen. Nie wiem czy chce mi się teraz ją zwracać. Chcę rozegrać kampanię, sprawdzić tryb sieciowy i sprzedać dalej.

Ja właśnie przechodzę singla na xsx, mam wersję cross gen i z ręką na sercu, jest to najpiekniesze Call of Duty. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2022 o 22:48, Hubert249 napisał:

Ja właśnie przechodzę singla na xsx, mam wersję cross gen i z ręką na sercu, jest to najpiekniesze Call of Duty. 

 

Tak, już mogę to potwierdzić. Gra wygląda bardzo ładnie, nawet do tego stopnia, że mi konsole zawiesiła LOL. Po raz pierwszy mój XSX samoczynnie się wyłączył. Pograłem parę godzin w kampanię i przy ataku na budynek poczty konsola wyłączyła się. Potem pokazał się komunikat, że zrobiło się jej za gorąco... Trochę mnie to martwi, bo ma dobre pół metra przestrzeni z każdej strony. Grafika jest ładna ale nie urywa dupy jak na moje oczekiwania nextgenowskie. Może się czepiam ale w niektórych miejsach słabo to wygląda. Widać, że mniej się postarali albo to olali. W kałuży fajnie odbijają się płomienie płonącego młyna ale jakiś czas później w lustrze nie widzę swojego odbicia... W mieście jedzie kolumna czołgów i przejeżdża przez zasieki z drutu kolczastego, a za nimi ciężarówki. Brakuje animacji wjazdu na nie. Czołg jeszcze zrozumiem ale ciężarówki już słabo wyglądają - przemieszczają się przez niego wtapiajac się weń. Przechodzą jak duch przez ścianę. Po strzeleniu w lampion i wybuchu on dalej się świeci. Po strzeleniu ciężarówce w lampę nic jej się nie dzieje... Przynajmniej jak wskoczę w ogień to postać traci energię czego nie było w tym wcześniejszym CODzie ;) Czepiam się szczegółów ale też wymagam od nextgenów i tytułów za taką kasę. Rozumiem przy tym, że kampania jest w CODach już tylko dodatkiem do trybu multi, a wygląda ona spoko. Przydałąby się większa destrukcja otoczenia i fizyka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jestem gdzieś w połowie kampanii i całkiem przyjemnie się strzela. Na pewno dużo się dzieje, jest bardzo dynamicznie, choć te ciągłe przeskoki między rozdziałami to chyba nie jest zbyt dobry pomysł. Rozdział w Stalingradzie bardzo fajny, szczególnie akcja w budynku poczty, fun miałem jak w starych FPSach. Zobaczymy, co jeszcze gierka przyniesie, ale póki co, jestem zadowolony z zakupu po takiej cenie, bo na premierę na pewno nie warto było brać dla singla.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...