Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, narwaniec napisał:

wszysto fajnie tylko ci darmowcy to teraz weszlo do gry to jakis koszmar wiekszosc kampi tak ze sie nie da grac stoja cala gre te zjeby z niskimi lvl w jednym miejscu haaha

Ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. Mięso armatnie. Sami włażą pod lufę. Nie dziwię się, bo na początku też tak grałem nie znając map.

Odnośnik do komentarza

Beta mi się nie podobała, ale pełna wersja to już stary dobry CoD. Feeling broni bardzo przyjemny, TTK faktycznie strasznie niskie, ale mi to akurat pasuje. Niestety gra posiada również wiele wad m.in. spawny w tej grze są tragiczne, zwłaszcza na tych mniejszych mapach. Kamperów masa i z tego co widzę nie są to tacy nowi gracze, bo mają już wbity prestiż. Niektórzy tylko biegają, aby zająć mocną pozycję i tam kampić... 

 

Vanguard to faktycznie klon MW, które posiadało te same wady, ale i tak spędziłem w nim setki godzin. Mam jednak wrażenie, że ma lepsze klasyczne mapy, bo na niektórych z MW już totalnie nie szło grać. SBMM też aż tak bardzo nie rzuca mi się w oczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i w końcu dobiłem do max prestiżu (3) oraz max levelu (100) sezonu wstępnego i robię sobie przerwę. Fajnie się gra, ale szpila jest niestety zabugowana i już np wiem, że będzie mi ciężko wymaksować wszystkich operatorów, a na pewno jedną ich grupę, ponieważ notorycznie wchodzi mi dev error jak wybiorę jednego z dwóch żółtków, którego mam na 13 poziomie. Poza tym zdarza się, że podczas prezentacji MVP żadnego z operatorów nie widać. Mam też wrażenie, że gra jak chyba żaden CoD wcześniej  jest uzależniona od pingu . Zdarzają się mecze, że koszę klientów jak suche siano, ja i moja drużyna mamy wysokie kill ratio, żeby za moment wszystko przewróciło się do góry nogami, a przecież w parę minut nie straciłem swoich umiejętności. Spóźniam się o ułamek sekundy i to dla odmiany ja leżę, a nie przeciwnik.

Ciekawe co dadzą w pierwszym sezonie. Mam nadzieję, że jakieś nowe mapy, bo tymi już powoli zaczynam żygać. Ulubiona broń to bez wątpienia G43, którą wymaxowałem (70 lvl). Ulubiona mapa zaś to Demyansk.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2021 o 09:44, rekrut1001 napisał:

witam, czy ktoś może mi pomóc rozwiązać problem jaki mam na xbox,

mianowicie po każdej rozgrywce moja ranga nie rośnie i dostaje 0 xp

natomiast w innym miejscu mój poziom to np. 27

 

Rozumiem, że zrobiłeś już pierwszy prestiż? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
47 minut temu, krzysiek923 napisał:

Wytłumaczcie staremu człowiekowi, czy istotny jest z perspektywy kogoś, kto chce sobie popykać TDM ten karnet bojowy i jak to się ma do nowych map w multi. Wychodzą w ogóle jakieś nowe mapy, są płatne? Bo jeśli ten karnet to tylko skórki i jakieś podwojenie XP...

Karnet opłaca się kupić tylko w jednym przypadku: gra Ci się bardzo podoba i pragniesz w nią sporo, często i intensywnie grać. Za cenę ok 40 zł (cena punktów potrzebnych na wykup sezonu) zyskujesz tylko to, że odblokowujesz "od strzała" wszystkie kłódki od 1 do 100 poziomu sezonu. Musisz rzecz ciemna grać, aby dojechać do setnego poziomu. Masz na to ok 50 dni. Ważna rzecz: jeśli Ci się to uda (dojedziesz do setki) to już drugiego sezonu nie będziesz musiał kupować, ponieważ monety CP, które zdobędziesz wystarczą do odblokowania sezonu drugiego, potem trzeciego, czwartego itd...Dodatkowe mapy są na pewno darmowe, bronie chyba też.

Edytowane przez Czezare
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Panowie gram w CODa na konsoli XSX i od kilku dni, a dokładnie chyba od czwartku, po pobraniu tej ostatniej aktualizacji mam problem... 

Otóż bardzo często gra, gdy już wgrywa się dana mapa (w multi) wywala mnie do DASHa i wyłącza grę. 

Też tak macie po tej ostatniej aktualizacji, czy tylko u mnie taki problem i czeka mnie instalacja całości od nowa? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...