Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

Rozważanie na temat co jest lepsze, czy CoD czy Battlefield jest porównywalne z dywagacjami co jest lepsze: hamburger czy hot dog lub kwestia wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy. Napyrtalałem bardzo długo i intensywnie w obie bety i muszę przyznać, że w obu przypadkach grało mi się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Jeśli chodzi o zakup to CoD ma zawsze pierwszeństwo, ale w Battlefielda też na pewno pogram, jak tylko się porzygam CoD-em. Jest jednak jedna gra, która zapowiada się na megapetardę i zagania w kozi róg oba w/w tytuły. Tak, jest to Halo Infinite. Niestety nie mam teraz xboxa. Gdybym miał to w stronę CoD-a i Bugttlefielda nawet bym nie spojrzał...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, iluck85 napisał:

Cod ma jeszcze w miarę do zaliczenia singla. Jest mniej chaotyczny w multi, mniejszy i bardziej kameralny. Takie mam odczucia. Szkoda mi 600zl żeby spr obie. Wezmę COD na klimat 2 wojny, a Halo wiadomo, ale to miesiąc później.

Klimat II WŚ w Vanguard? Kompletnie nie stwierdzono. Przecież nawet ze swastyk zrezygnowano, więc o czym my tutaj rozmawiamy?:yao: Jeśli chcesz klimatu tej wojny w CoD, to musisz się cofnąć aż do World At War lub jeszcze starszych tj jedynki, dwójki i trójki.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Czezare napisał:

Klimat II WŚ w Vanguard? Kompletnie nie stwierdzono. Przecież nawet ze swastyk zrezygnowano, więc o czym my tutaj rozmawiamy?:yao: Jeśli chcesz klimatu tej wojny w CoD, to musisz się cofnąć aż do World At War lub jeszcze starszych tj jedynki, dwójki i trójki.

Chodzą słuchy, że w grze będzie opcja włączenia swastyk lub zamiast tego Żelaznych Krzyży.

Edytowane przez BEBZ
Odnośnik do komentarza

Tak całkiem obiektywnie to najbardziej ciekawi mnie w tej grze kampania fabularna. Ta z WW 2 była niezła, ale podszedłem do niej tylko raz na Weteranie. A w większości starszych odsłon potrafiłem przejść je po kilka razy, do Black Opsa. Później kampanie

obniżyły poziom, tą z Cold War osobiście uważam za mocno przeciętna. Mam nadzieję że zaskoczy mnie równie mocno co ta z Infite I Advanced Warfare, mimo że nie lubiłem CoDow w przyszłości to tamte uważam za całkiem fajne. Mam przeczucie po zapowiedziach że będzie solidna :) Multi ? Bo becie nie zachęcili, podobnie jak nowy BF. Na pewno sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, teamdox napisał:

Tak całkiem obiektywnie to najbardziej ciekawi mnie w tej grze kampania fabularna. Ta z WW 2 była niezła, ale podszedłem do niej tylko raz na Weteranie. A w większości starszych odsłon potrafiłem przejść je po kilka razy, do Black Opsa. Później kampanie

obniżyły poziom, tą z Cold War osobiście uważam za mocno przeciętna. Mam nadzieję że zaskoczy mnie równie mocno co ta z Infite I Advanced Warfare, mimo że nie lubiłem CoDow w przyszłości to tamte uważam za całkiem fajne. Mam przeczucie po zapowiedziach że będzie solidna :) Multi ? Bo becie nie zachęcili, podobnie jak nowy BF. Na pewno sprawdzę.

Kampania jak na ostatnie CoDy jest bardzo dobra, ale ma swoje wady. 

Singiel MW wciąga dupą tego z Cold Wara. 

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Ogólnie chcę przejść tylko singla i sprzedać. Myślicie, że lepiej atmos na xbox czy spusty na ps5? Na PS chyba łatwiej będzie sprzedać...

Spustami bym się w ogóle nie przejmował. Dla mnie to akurat w tej grze zbędny ficzer, mnie to wręcz wk.urwia, ale tak...zakup wersji na PS5 tak czy inaczej ze względu na późniejszą odsprzedaż wygląda o wiele sensowniej...

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, michu86- napisał:

Nie śledzę tematu, ale będzie to chociaż trochę zbliżone do WW2?

 

WW2 to mój ulubiony cod, bez udziwnien, latania po ścianach i z trochę dłuższym ttk.

 

Jak wypada w tych aspekatch nowy cod?

Tak, wydaje się że będzie bardzo zbliżone do WW 2, jeśli chodzi o samą fabułę to jest jakieś alternatywne podejście do historii II WŚ. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, michu86- napisał:

Nie śledzę tematu, ale będzie to chociaż trochę zbliżone do WW2?

 

WW2 to mój ulubiony cod, bez udziwnien, latania po ścianach i z trochę dłuższym ttk.

 

Jak wypada w tych aspekatch nowy cod?

Latania po ścianie nie ma już od dawna. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, michu86- napisał:

Nie śledzę tematu, ale będzie to chociaż trochę zbliżone do WW2?

 

WW2 to mój ulubiony cod, bez udziwnien, latania po ścianach i z trochę dłuższym ttk.

 

Jak wypada w tych aspekatch nowy cod?

WW2 jakiś tam klimat 2-giej wojny zachowywał, ale już było z tym kiepskawo. Najlepszy moim zdaniem pod tym względem jest WaW ex aequo z CoD2. Tam klimat tego konfliktu można kroić nożem. A w Vanguard? Próżnia moim zdaniem. Brak klimatu i ogólny fabularny bullshit skrojony pod dzieciaków. Grę rzecz oczywista nabędę jak zwykle, ale Singla to nawet kijem trzymanym azbestową rękawicą nie tknę...

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Smajl99 napisał:

Hej,  powie mi ktoś czy opłaca się kupować COD Vanguard z ps strory w wersji cross-gen ? Chodzi mi o te dodatki, operatora, skórkę i pakiet broni na front ? Będą one dostępne w Vangurd czy tylko w WZ i BOCW ?

Jeśli masz nowa generacje to tylko wersja cross gen żeby cieszyć się lepszą jakością grafiki, więcej fps itp itd.

Jeśli o skórki chodzi to jeśli Ci się podobają i lubisz takie pierdoły to już twoja decyzja, ale żadnej przewagi prócz wizualnej odmiany one nie dają.

Z tego co wiem do BOCW i WZ coś się dostawało jak się zamówiło grę w przedsprzedaży przed 2 listopada a czy teraz coś dają do Vanguard to trzeba poczytać opis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...