Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Czezare napisał:

Taka dziwna sprawa. Odblokowałem pierwszy prestiż i...nic. Chodzi mi o to, że nie nalicza mi następnych dalszych punktów i rang (stopni) na pierwszym prestiżu. Cały czas jest poziom 1. To tak ma być?

Tak, 1 prestiz zostanie uruchomiony wraz ze startem 1 sezonu pewnie - czyli poczatkiem grudnia.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Czezare napisał:

Taka dziwna sprawa. Odblokowałem pierwszy prestiż i...nic. Chodzi mi o to, że nie nalicza mi następnych dalszych punktów i rang (stopni) na pierwszym prestiżu. Cały czas jest poziom 1. To tak ma być?

To jest chyba jakiś wizualny bug. Jak wejdziesz w "Koszary", to widzisz swój aktualny poziom. Jest widoczny pod presitżem. W sezonie wstępnym można zdobyć max 3 poziom prestiżu.

Edytowane przez BEBZ
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

W ramach streszczenia analizy DF: 

Series S: 1440p/60

Series X: 4K/60

PS5: 4K/60

 

Wszystkie wersje korzystają z dynamicznego skalowania rozdzielczości. Podobnie jest w przypadku trybu 120 fps, gdzie Series X oraz PS5 oferują szczytową rozdzielczość 1536p, zaś Series S - 1080p. Jeśli chodzi o klatki, to na dwóch pierwszych konsolach zwykle jest to 100-120 fps, czasami spadając do 80. Na mniejszym Xboxie znacznie słabiej, bo pomiędzy 60 a 80 fps. 

Jeśli chodzi o ogólną jakość grafiki, to wszystkie sprzęty zdają się mieć ten sam poziom efektów, cieniowania, geometrii obiektów itd.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2021 o 20:32, PiPoLiNiO napisał:

6h 25min tyle zajęła kampania na przedostatnim poziomie trudności. Ogólnie jedna z lepszych w historii cod. Grafa lepsza niż ostatnio. Dźwięk jak to w cod, kozak. Pierwszy raz chciało mi się grać w grę jednym ciągiem. Zasiadłem po 14 i teraz ukończyłem.

 

W dniu 7.11.2021 o 06:54, kamilpolpak napisał:

Przeszedłem pierwszą misje, jestem ogólnie wielkim fanem COD, grałem chyba we wszystkie, a na pewno w większość  części Call’a i niestety muszę napisać, że pierwsze wrażenia mega słabe… czuje się jakbym grał w jakąś tanią grę z czasopisma, a nie w wielko budżetową produkcję. Deszcz, poruszanie się, zachowanie NPC to jest jakaś tragedia, strzelanie też jak z gry sprzed 15 lat… gram na PS5 i przyznam, że jest to jedna z najgorszych gier w jaką grałem na nowej konsoli jeśli chodzi o grafikę i cała wizualizację, zaznaczam, że dopiero przeszedłem pierwszą misję, ale już żałuje 60£ Które wydałem na grę. Większe wrażenie zdecydowanie zrobiło na mnie COD World at War na xbox 360…

 

Właśnie jestem po kampami wcześniejszej części (Cold War), co do której mam mieszane uczucia. Liczyłem na to, że przy tej części będzie lepiej ale widzę, że zdania są podzielone. Przy czym więcej jest głosów negatywnych - jedna pochwała do kilku głosów krytycznych. Możecie porównać tą kampanię do tej z CW? Lepsza, gorsza albo porównywalna? Jak dla mnie 360 zł za 6 i pół godziny zabawy to trochę za dużo. Jeszcze byłem w stanie to zrozumieć przy CW, bo tam gra broniła się trybami multiplayer ale z tego co widzę, to tutaj też jest jechana za wykonanie. Może ktoś coś powie jak na tym tel wypada tryb zoombie, bo dla mnie to najciekawszy z trybów zabawy sieciowej. We wcześniejszym CODzie dobrze się bawiłem jak dawali możliwość grania online bez kupienia swojej kopii gry.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Elitesse napisał:

Jak dla mnie 360 zł za 6 i pół godziny zabawy to trochę za dużo

 

Single w cod-ach zawsze był krótki. A kolejne odsłony były od zawsze drogie, czego tu nie rozumiesz? 

 

7 minut temu, Elitesse napisał:

Właśnie jestem po kampami wcześniejszej części (Cold War), co do której mam mieszane uczucia.

 

To są indywidualne odczucia ( lepsza, czy gorsza kampania ).  Akurat odnoszę wrażenie, że cold war miał jedną z lepszych kampanii  single i czytając chociażby to forum utwierdzam się w tym przekonaniu, bo sporo ludzi z których opinią mocno się liczę tak uważa. 

 

11 minut temu, Elitesse napisał:

We wcześniejszym CODzie dobrze się bawiłem jak dawali możliwość grania online bez kupienia swojej kopii gry.

 

Jeżeli tylko wtedy bawisz się dobrze, to czekaj aż dadzą taką możliwość ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Boomcio napisał:

Jeżeli tylko wtedy bawisz się dobrze, to czekaj aż dadzą taką możliwość ;)

 

Fajnie był rozwinięty tryb zombie i jestem ciekaw czy w tej części też będzie działać syndrom "jeszcze tylko jeden mecz" ;)  Gdzieś mi mignęło info, że ten tryb jeszcze nie jest skończony i nie można w niego grać.(?)

Nie śledziłem tak bardzo wcześniejszych części ale miałem wrażenie, że tam cena szybciej spadała. Tak jak w przypadku innych gier, gdzie tylko na starcie i przez jakiś czas było (jeszcze w starym standardzie cenowym) to 50$, a później gra taniała. Takie TLoU2 dwa miesiące po premierze kupiłem za 188 zł (w gratisie było sinking city). CW długo trzymało cenę ale jak się domyślałem ze względu na zabawę w multi. Zobaczymy czy przy tej części będzie tak samo skoro widać tyle głosów krytycznych. Przynajmniej na tym forum.

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, MaZZeo said:

 

Ciekawe czy jak przy Black Ops CW będzie można kampanie za darmo przejść przez niedopatrzenie Acti :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...