Skocz do zawartości

Call of Duty: Vanguard


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.11.2021 o 01:23, creatinfreak napisał:

Pograłem dwa mecze i kurwa nie dość, że kapiszony to jeszcze trzeba mieć ADHD aby w to grać. 


To samo miałem, tyle ża rozegrałem pół meczu i czym prędzej usunąłem to z dysku.
Miałem wrażenie, że w pewnym momencie CoD przeszedł na nowy silnik (albo chociaż na nowszą wersję starego silnika), ale to wygląda, jak World at War z PS3 tyle, że gra się w to jeszcze gorzej. Dla kogo robi się takie poyebane strzelanki, w których postać jest z papieru i ginie się od samego spojrzenia?
Dobrze, że HALO Infinite jest pod ręką to szybko mogłem pozbyć się niesmaku po tym crapie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Acidic napisał:

Witam. Mam pytanie o co chodzi z wyzwaniem "zabij wroga impetem rzuconego wyposażenia"

Rzucasz granatem w postać innego gracza, który to ginie nie od wybuchu granatu, a od samego faktu, że dostał nim w czoło. Inny gracz musi mieć mega mało hp, aby coś takiego wyszło. No i granat, to tylko przykład. Jest więcej wyposażenia, którym można ogarnąć to wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po tych opiniach spodziewałem się gorszej gry, a moim zdaniem nie jest taka zła na tle Black Ops (w MW nie grałem). Pomijając tych żenujących operatorów i wszystkiego co z nimi związane, jednak jest jakiś drugowojenny klimacik. Szkoda, że gra musi być tym skażona. No i chociaż generalnie jest przyjemnie, to jednak muszę przyznać, że mapy są średnie. Nie ogólnych walorów wizualnych, a konstrukcji/designu. W Black Ops po jednym, czy dwóch meczykach kojarzyłem już mapy całkiem dobrze, a tutaj jest jakoś nieprzejrzyście. Oczywiście na Castle i Dome jak w domu.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Pany gram na konsoli XSX, luknijcie proszę na te 2 fotki z gry COD Vanguard (tryb multi) czy też tak macie jak ja na fotkach, czy po prostu zaczyna sypac się konsola? 

 

Na pierwszej, po środku gdzie jest ten szary dym pionowo schodzą takie jak by promienie, snopy światła. 

Na drugiej fotce w oddali, na ostatnim planie, na górach widać takie pionowe cienkie, ciemne linie. 

 

Na moje oko chyba jednak konsola, a dokładniej pamięci ale proszę by osoby posiadające Xboxa Series X napisały czy u nich też to występuje czy nie...? 

IMG_20220116_080224.png

IMG_20220116_080346.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Janiq napisał:

Ja gram na ps5 i mam dokładnie to samo. Chyba po ostatniej aktualizacji zaczęło się tak dziać

Poważnie, także masz takie dziwne, pionowe snopy światła czasami na tej mapie Das Haus? 

No właśnie od początku tego na pewno nie miałem, już jakiś spory czas temu zaobserwowałem że zaczęło się to pojawiać. 

Myślałem że konsola mi zaczyna padać, w takim razie dzięki serdeczne za pomoc... 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

rt.thumb.jpg.2c9d142a80463ac4e5d5d082d7011472.jpg5E6.thumb.jpg.ba5ff668c57de2e5ab9efebaac7889ff.jpg

 

Żaden ze mnie wymiatacz i teoretycznie powinienem się cieszyć, że jakoś idzie, ale średnią mam satysfakcję kiedy wiem, że konsolowcy grają na gorszym/trudniejszym (zwał jak zwał) sprzęcie. Mógłbym wyłączyć crossplay, ale nie mam cierpliwości do czekania długo na mecze, a dla mnie CoD to taka szyba odskocznia od czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2022 o 10:22, Janiq napisał:

Tak, wygląda to dokładnie tak samo. Długo nie uruchamiałem gry i od razu rzuciło mi się w oczy. Jak wrócę z pracy postaram się wrzucić zdjęcie. 

Screenshot_20220117-185431_PS App.jpg

Screenshot_20220117-185412_PS App.jpg

Chyba była przez ostatnie 2 tyg. była jakaś aktualizacja. 

Bo przez ostatni czas nie grałem, a kopie z XSX zmieniłem na wer. na PS5 i nie mam takich błędów. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dobrze się w to strzela, nie powiem. To oczywiście zasługa tego, że jest to reskin MW, więc gunplay, dźwięk jest absolutnie top. Ilość map też zachęca.

 

Cała reszta już nie. Klimat? Nie stwierdzono, Vanguard to jeszcze większa niż w BFV umowna opowieść utwierdzona w czasach IIWŚ, a totalnie odrzucające są zestawy hybrydowych kolimatorów i celowników na podczerwień. Widać pomysłów zabrakło by w inny sposób przyciągnąć dzieciaczków do gry niż wrzucenie wyposażenia rodem z XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...