Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam ten klimat NY. No, ale żeby nie było samych podniet ekstremalnych to graficznie jest tylko trochę lepiej. Wiadomo HDR miażdży i są momenty bo miasto robi ogromne wrażenie tak czy siak. 

To jak gra działa jak się rusza. Nowe mechaniki. Super. Fabuła widać też da radę. Czy możliwe Goty? Ogromną szansa.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, maro1987 napisał:

Panowie jak pobrać polski dubbing?

Klikasz opcje na kafelku gry i zarządzanie zawartością.

 

Pograłem trochę ponad 3 godziny i na razie to to samo co w jedynce i dodatkach, plus drobne zmiany w umiejętnościach czy poruszaniu się po mieście. Jak komuś nie podeszło wcześniej to dwójka raczej tego nie zmieni.

Poruszanie się po mieście robi największą robotę.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Grasz w 40 czy 60 fps? 

Nie polecam grania w 40 klatkach. 

Ogólnie nowy Spider ma wielki problem z działaniem VRR jak dla mnie. Gram na OLED od LG i po włączeniu VRR niestety dużo tracimy względem 30 klatek. 

Głównie rozchodzi się o rewelacyjną implementację HDR i bardzo wysoką rozdzielczość w trybie 30 klatek, ale też i lepiej działający RT, który dodaje obrazowi znacznie większej głębi (co szczególnie widać przy zachodach słońca i w koronach drzew). Po przełączeniu na tryb 40 klatek, wskakuje YUV zamiast HDR i lecą na pysk wszelkie tematy związane ze światłem i cieniami. A dodatkowo widać niższą rozdzielczość i gorszy RT, oraz gorzej wyglądające modele postaci. 

Tryb 60 klatek jest o wiele brzydszy i tutaj już w ogóle są spore braki. 

Ogółem, jak ktoś chce doświadczyć takiego prawdziwego next-gena (ale tylko pod względem oprawy) to mocno polecam 30 klatek. HDR w tej grze to nowa jakość. No i odbicia też w tym trybie robią wielkie wrażenie. 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Whisker napisał:

Prolog to jakiś God of war :) super

Zajebisty opening - to prawda, to już powoli standard w grach od Sonki ostatnio. 

 

U mnie 60 fps is it, wygląda wystarczająco dobrze, a chodzi jak powinno. Top 3 roku się zapowiada :fsg:.

7 minut temu, Plackus napisał:

Gra jest dobra, ale bez przesady.

Za dużo wyszło dobroci w tym roku żeby powielony w każdym aspekcie spiderek zgarnął goty

 

W tym roku Goty przeciez już rozdane, nie przesadzajmy, Spider nie ma szans :). Ale osobiste goty dla kogoś to może być, zależy co się lubi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...