Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qbon napisał:

Widzę, że technicznie tytuł również błyszczy co w przypadku gier Sony było dość oczywiste i chyba gra trzyma płynność , więc wstyd dla devow, którzy przy słabszej oprawie nie potrafią tego dowieźć. Nie oglądam nic więcej, chce wszystko sam odkrywać.

Technicznie Sony w tej generacji gra w swojej lidze, nie wiem jak oni są w stanie coś takiego wyciągać z konsoli z kartą o mocny RTX 2070 Super, podczas gdy u konkurencji wszystko takie jakby zamazane xD. 

 

Analiza DF jest zgodna - to najgenialniej wykorzystana moc sprzętu z roku 2020 w 2023 roku, majatersztyk optymalizacyjny, przy niesamowitej urodzie produkcji. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Qbon napisał:

Widzę, że technicznie tytuł również błyszczy co w przypadku gier Sony było dość oczywiste i chyba gra trzyma płynność , więc wstyd dla devow, którzy przy słabszej oprawie nie potrafią tego dowieźć. Nie oglądam nic więcej, chce wszystko sam odkrywać.

Digital Foundry przyznało, że RT w Spider-Man 2 to najbardziej imponujące śledzenie promieni na konsolach ever i żadna inna gra nawet się do tego nie zbliżyła. Ogólnie byłem sceptyczny wobec tego RT na konsolach, ale jak widać - jest to możliwe, chociaż zakładam, że tutaj mnóstwo pracy poszło w optymalizacje i dopracowanie tej gry dla jednej, konkretnej platformy. 

 

Czy wstyd dla pozostałych dewów - cóż, odejdzmy wreszcie od starej generacji. Nie grałem jeszcze w SP2, ale patrząc na ten materiał od DF widać mocno, że gra tworzona tylko pod nowe konsole potrafi graficznie kosić, a jeszcze większe wrazenie robi wykorzystanie SSD, skala tego świata i ilość szczegółow, w tym pojazdów i przechodniów na ulicach. 

Oceniam typowo grafike, bo nic innego jeszcze nie mogę, ale technicznie to ewidentnie będzie nowy król na konsolach na ten moment

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...