Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Odin Lite świetnie sobie radzi, ale za 7-8 stówek go nie kupisz.

 

50 minut temu, Shen napisał:

to juz bym chyba wolał dorzucic te pare groszy i wziac steamdeck albo te nowa zabawke od asusa

200 dolców to jakieś 827 zł według google. więc w sumie poniżej tysiaka. Myślę że cena bardzo dobra do tego co oferuje.

Odnośnik do komentarza

Jakbyś chciał kiedyś zwolnić miejsce w szufladzie to :ogor:

 

Miałem koło 2009r nówkę psp 2004 srebrne, z custom softem i sprzedalem bo potrzebowałem hajsu na xboxa 360 :rayos: Później kilka razy przymierzałem się do kupna ale jednak boję się że kupię jakiegoś prawie-trupa i wtopię hajs. 

Niby najpierw z opresji wybawił mnie steam deck, a teraz dodatkowo te mini chińczyki, ale jednak potrzymalbym czasem original handheldzika od sony. :banderas:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ja moje białe psp trzymam, chociaż od lat nie uzywalem. Jedyny sprzęt na ktorym nie mam backlogu, ograłem wszystko co chciałem. Raz, że za wiele tych gier nie było, a dwa, nie miałem wtedy zadnego innego sprzetu. Sprzedac? Nigdy w zyciu. W vite tez polecam sie zaopatrzyc poki jeszcze jakieś są. Przeróbka banalna, do tego karta 512gb i mozna sciagnac caly ps store. :obama:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Jak to jest możliwe, że można tak po prostu wykraść całą zawartość PS Store? :sadkek:

Tego to już nie wiem, ale mozna sobie wybrac region jp/usa/eu. Masz cała listę gier i jedziesz. Zen pinball z wszystkimi dlc to by mnie kosztował majątek, tyle tych stołów jest :kekw:  Straszyli wyłączeniem store dla vity i ps3, to wtedy się zdecydowałem na przeróbke i zrobiłem sobie archiwum najlepszych gier na karcie. Ceny pudełek to kosmos, a i nie wszystko wyszło fizycznie.

Odnośnik do komentarza

Anbernic RG35XX: na najnowszym oficjalnym OS „Golden Sun The Lost Age” się haczy (dźwięk i obraz) :( A jak ta gra chodzi na GorlicOS?

 

I mam drugie pytanie: zawiesiłem się przy instalacji Gorlica: tzn na kartę nr 1 wgrałem obraz i system chodzi ale powinienem za pomocą MiniToolPartition nadać ukrytej partycji FAT32 oznaczenie dysku (np. K) po to by Windows zobaczył te partycję i bym mógł skopiować katalogi z niej na drugą kartę SD. No i kupa bo niby wszystko robię ok, wybieram literę dysku, robię Apply i po chwili partycja FAT32 znów jest bezimienna. Podglądałem co tam jest i faktycznie trochę tam się znajduje. (Wszystko wg https://forum.qnap.net.pl/threads/anbernic-rg35xx-starter-guide.40398/#post-179606 „

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...