Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Dalej nie moge pojąć po co kupować zupełnie nowy sprzęt do emu gdy to wszystko potrafi Wasz smartfon ale co kto woli. :notlikethis:

 

Bo chce miec uczucie grania na gba sp/gbc z fizycznymi przyciskami, zamiast klikania po ekranie jak małpa.

Edytowane przez oFi
  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Ja 2DSa XL nosze w pokrowcu (bo nie chce go w kieszeni obijać), a jak jechałem teraz do teściów, to jeszcze poza pokrowcem miałem taka torbę na ramię, nie mówię ze taka sama:

https://www.eobuwie.com.pl/saszetka-tommy-jeans-tjm-essential-reporter-am0am08645-c87.html
no i git. Także mam w planach zakup Evercade EXP i tez muszę miec pokrowiec, bo tak już trzymam konsole na meblach, nic się nie kurzy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Dalej nie moge pojąć po co kupować zupełnie nowy sprzęt do emu gdy to wszystko potrafi Wasz smartfon ale co kto woli. 

Pewnie. I można podpiąć dzisiejszego pada i grac bezprzewodowo bez żadnych apek sixaxis, które wymagają roota. Ale to niewygodne, chyba ze masz jakiś grip…

Dla mnie telefon służy do pierdółek, do smsow i dzwonienia. Tutaj chodzi o to by miec „w kieszeni” wszystkie dobre gry w które kiedyś się zagrywalismy. Podane w fajnym menu, do tego fizyczne przyciski.

ja już zbzikowalem: mam 3DSa (z przerobionym softem), chce Evercade (mobilna retrokonsola gdzie gry wychodzą legalnie na składankach, na fizycznych kartach), No i jednak tez chciałbym przenośną konsole do ogrywania hitów z automatów czy konsol stacjonarnych…

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka dla posiadaczy Miyoo mini plus - jeśli chcecie mieć język PL w konsolce wystarczy dwa pliki przetłumaczyć :) en.lang oraz en.lang.short i zapisać je jako pl.lang i pl.lang.short

Wpisów naprawdę jest niewiele :) Zawsze to fajny akcent mieć Polskie menu ;)

 

PZ4nXVO.png

tpWezmr.png

 

Dodatkowo PACZKA moich okładek może komuś się przyda :)

 

YzSxlzw.pngJyms1jk.pngbOIu2dX.pngDAeL7Tu.png

 

Spoiler

Download : KliK

 

Edytowane przez Assassins_78
dodanie informacji
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Shen said:

jak:wujaszek:

Kiedyś już wrzucałem, dałeś nawet lajka:

 

Q: How to play multi disks games?

A: You have two alternatives: use .pbp or .m3u, as I recommend the CHD, I think that the m3u+chd is a better choice. To use .m3u and keep the PS folder organized, it's a bit laborious but easier than convert to pbp and rename.

Create a folder for the multidisk game inside the PS folder, put your images there, create a text file on the PS folder and rename to <GAMENAME>.m3u, edit this file and just add the path to the disks, run the game and when it asks for the CD2, you open the menu and go to Disc Control>Eject Disc, change the Disc Index, then Insert it again or just use the shortcuts. Example:

Resident evil 2: Create a RE2 folder, put RE2CD1.chd and RE2CD2.chd there, create RE2.m3u file on PS folder, inside it you insert:

RE2/RE2CD1.chd
RE2/RE2CD2.chd

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Shen napisał:

jak:wujaszek:

 

w pliku *.m3u podajesz nazwy plików z multi CD (2, 3 ile tam gra miała) a powinno wyglądać to tak:

 

/_hidden/multi-disc/Chrono Cross (USA) (Disc 1).chd
/_hidden/multi-disc/Chrono Cross (USA) (Disc 2).chd

 

Oczywiście musisz sam wstawić własną ścieżkę do pliku w katalogu z ROMEM :)

 

Coś na ten wzór :)

 

MBYeAlD.pngJtXNBiX.pngn1cIdIi.pngCaEADKo.pngTHYZFUi.png

Edytowane przez Assassins_78
dodanie zdjęć
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...