Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2024 o 17:07, SnoD napisał:

Seria jest fest, myślę, że oceny mówią same za siebie:

 

Screenshot_20240410_170427_Google.thumb.jpg.e48a1b27e5dac7f6d1124e29e7e98cad.jpg

 

A dzisiejszy odcinek odpalił takie pokłady emocji, których nie spodziewałem się przy oglądaniu animacji...

 

Screenshot_20240410_182252_Facebook.thumb.jpg.5ad451d58b1a0c109466ebc5e4aa8a7c.jpg


potwierdzam, świetnie się to ogląda. oryginalna seria z lat 90 dzisiaj już trochę trąci myszką i jest infantylna, a ’97 ma bardzo dobrze wyważone proporcje pomiędzy naiwnością i powagą. komiks przeniesiony na ekran.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Nadrobiłem te 5 odcinków X-MEN 97. Pierwsze trzy były bardzo fajne, czwarty słaby, ale piąty to mistrzostwo świata i od czasów Endgame tylko najlepsze momenty drugiego sezonu Lokiego były na tym poziomie. Tak, ten odcinek jest lepszy niż Strażnicy Galaktyki 3, nie mówiąc o reszcie ostatnich produkcji MCU

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

To co mi się najbardziej podoba to w końcu mutanci z X-men mają kopa. W starej animacji nie było tego czuć, często zamiatano nimi podłogę, a tu Storm, Ruda, Magneto czy Gambit :obama:

 

Animacja walk kapitalna. Ten rozmach. Do tego ledwie 5 odcinków, a na ekran już przeniesiono jedne z lepszych historii, pojawiają się mocarne postacie no i biorąc pod uwagę kto stoi za wydarzeniami z 5 odcinka, to ostatnie 2-3 mogą być jeszcze mocniejsze.

Odnośnik do komentarza

Ta animacja to chyba najlepsze co powstało w temacie ekranizacji Marvela. Czapki z głów. Tak się podjarałem tematem, że już ściągnąłem na tableta marvelowską aplikację z komiksami i wziąłem się za nadrabianie zaległości X-menowych.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

 

"M.O.D.O.K.", może i nie jest to ta sama bajka, ta sama ,,zajebiaszczość", co klasyczni serialowi X-Men z lat 90-tych i jego obecna kontynuacja, ale jest to jedna z tych nowszych marvelowskich serialowych produkcji, która jest dla mnie drugą najlepszą superbohaterską serią odcinkową na jaką natrafiłem przez ostatnie kilka lat, zaraz po tej x-menowej serii (którą oglądałem już kilkukrotnie) i jej odsłonie ,,'97". M.O.D.O.K. jest tak zabawny, czasami trochę i pełny ciekawych emocji ze strony tytułowego bohatera niby-złola, no ale jednak mającego rodzinę i liczne obowiązki typowego człowieka, tak nieprzewidywalny, i na dodatek cały ten świat został zjawiskowo wykreowany w konwencji animacji poklatkowej, że czapki z głów dla całego sztabu, który stał za tym serialem. ,,Gratki" i mega propsy na dzielni fandomu, xD, dla Disney+, że jest M.O.D.O.K. jest w ofercie tej platformy. Jedyne ubolewanko w tym przypadku jest takie, że... brakuje mi tu sezonu drugiego... Ajć! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...