Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co jakiś czas wykupuję i nie mogę się doczekać aż wszystko będzie po polsku. Oczywiście seriale Star Wars i MCU to ich główne motory napędowe, ale jest też dużo starszych pozycji. Szczególnie czaję się na animacje i katalog seriali Foxa. Fani Simpsonów pewnie chętnie odświeżą sobie, np. Futuramę (sporo odcinków już teraz jest po polsku). Ja na pewno obejrzę też X-Menów i Spidermana, które leciały kiedyś na Fox Kids. Na Facebooku jest grupa Disney Plus Polska, na której macie informacje co jest w ofercie i codzienną aktualizację o tym w jakich serialach i filmach dodano język polski 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Liczyłem, że jednak będzie przed nowym Strange'm w kinie, bo seriale Marvela już gonią ponoć za kinówkami, ale lepiej późno, niż wcale. Cena to kolejny plaskacz dla Netflixa, który za najlepszy pakiet prosi 60 złociszy miesięcznie, a w sumie za to miałbym HBO MAX, Disney+ i Amazon. Tak wiem, ludzie dzielą konta. Nie wiem czy by im się chciało, gdyby Netflix kosztował tyle co konkurencja...

Odnośnik do komentarza

Cena bardzo fajna, tym bardziej na czterech :nosacz3:

Wychodzi na to, że najbardziej z ceną odklejone są te sk00rwesyny z Netflixa, które treści mają średnie i ciągle o podwyżkach myślą, jak zrobią kolejną podwyżkę to wyjebane mam na nich. :shotgun:

 

Dziwię się, że oni są najbardziej popularni przy tej cenie i tej zawartości. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wooyek napisał:

Dziwię, się, że oni są najbardziej popularni przy tej cenie i tej zawartości. 

 

dużo polskich rzeczy, rzeczy dla dzieci, dużo pod baby więc nic dziwnego 

 

też opłacam a ostatnio tam oglądałem Walkę z Lodem chyba miesiąc temu. W sumie polecam jak ktoś nie widział. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Wooyek said:

Dziwię się, że oni są najbardziej popularni przy tej cenie i tej zawartości. 

Od dawna mam Netflixa, Prime oraz Disney+ i gdybym musiał zostać tylko przy jednym, byłby to właśnie Netflix. Mimo wszystko mają więcej zróżnicowanego contentu niż Prime, zaś Disney+ ma jednak dość specyficzną ofertę, ewidentnie skierowaną bardziej do młodych dorosłych i rodzin z dziećmi. Trzeba lubić kreskówki dla dorosłych (mnie w sumie przekonał American Dad) albo Star Wars albo Marvela albo filmy Disneya/Pixara, żeby abonament się opłacał, bo z innego rodzaju contentem dopiero się rozkręcają.

 

Co do appki to ja mam nawet na Samsungu z 2017, więc nie powinno być problemów dla większości. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mustang napisał:

Od dawna mam Netflixa, Prime oraz Disney+ i gdybym musiał zostać tylko przy jednym, byłby to właśnie Netflix.

Ale chyba z żadna z platform nie masz umowy na 24 miesiące i możesz sobie anulowac subskrypcje jednej i odnowić innej, w zależnosci od tego co chesz obejrzeć.

Dla mnie DisneyPlus to chyba najmniej oczekiwana usługa streamingowa. Nie widzę też konkretów o ofercie contentu i ewentualnych cięciach w porównaniu do tej z  USA, którą ludzie sie u nas jarają.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...