Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

"Solar Opposites" - Disney+; wleciał 4 sezon niedawno do oferty. Turbo dobre - turbo razy bardziej lepsze niż ostatnie sezony "Rick and Morty".

 

Ciekawostka - zamiast Justina Roilanda w roli Korvo, od czwartego sezonu do tej postaci głos podkłada... Dan Stevens (m.in. Legion w serialu "Legion" z Marvela). A brzmi to teraz... dziwnie, nawet niepodobnie do głosu Stevensa. 

 

 image.thumb.png.9d2a4081c93c809b312d512f868f2303.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2023 o 09:43, Kalel napisał:

1>3>2 - w takiej kolejności.
 

  Ukryj zawartość

Fajnie w 3cim sezonie zazębiały się watki rodziny i miłości rodzicielskiej 

 

Trzeciego jeszcze nie obejrzałem, trzeba sprawdzić. Selena trochę się spasła, no ale jej głos robi robotę.

Odnośnik do komentarza

No doczekałem się Dear Mama na naszym Disneyu i generalnie, chyba na taki dokument o 2Pacu czekałem. Mnóstwo, niepublikowanych wcześniej materiałów, wywiadów. Montaż dobrze zrealizowany. Spore zastrzeżenie jednak mam do tego, że za dużo było o Czarnych Panterach, bo mnie to mało interesuje, aczkolwiek dokument też traktował o jego matce, więc siłą rzeczy, musiało się to znaleźć. Nie mniej, nadal jest to 5h bardzo dobrego dokumentu.

Odnośnik do komentarza

"Loki" to obecnie jedna z najbardziej oryginalnych rzeczy wśród seriali na platformie Disney+, wliczając w to wszystkie ,,oryginalne" produkcje od STARa, Hulu i całej reszty, w tym Disneya rzecz jasna, która jest tu dostępna. Niesamowity pomysł na wizualne

Spoiler

przedstawienie paradoksów (tak, te ,,makarony", nici, supełki w ilościach dżylionów, które rozchodziły się jakby chaotycznie, jako oddanie graficzne tego, jak rozpada się rzeczywistość u podstaw MCU!) związanych z niszczeniem czasu, linii czasu czy związanych wokół tego ,,wrzeciona", które podtrzymuje całe Multiversum w ryzach. Jest tu odpowiedni klimat, suspensik, ta ,,jebitna" atmosfera. A dodajmy do tego jeszcze ścieżkę dźwiękową, która robi tu równie dobrą co aktorzy, scenariusz i obraz robotę, a dostaniemy istne cudeńko. Finał przede mną - na epizod 6 ostrzę sobie ząbki, ale na razie z oglądaniem się nieco powstrzymuje... A tak, żeby było ciekawiej.

 

Na "Echo" raczej nie powinno się liczyć - seria wygląda dość ambitnie, ale to tylko po promce i zwiastunie. Taaa, nic nie przyćmi teraz "Loki", i to całych dwóch sezonów!

 


P.S. Lepiej subskrybować PS Plus, np. Extra, zainstalować aplikację na Pulpicie konta na PS gdy ma się konsolę Ps5 podpiętą pod odpowiednio zaawansowany telewizor, np. OLED z średnio-wysokiej półki; aplikacja, która się zwie... PlayStation Core (Sony Picture Core). Owszem w Core można dostać filmy w bardzo, ale to bardzo wysokiej jakości obrazu i dźwięku, z bardzo wysoką jakością przesyłanych strumieniowo danych (które i tak poprawia w jakiś sposób procesor PlayStation 5!), nawet treści doboostowane do formatu taśmy IMAX wraz z świetnym dźwiękiem, jednak te filmy z ,,Core" są albo do wypożyczenia (i są one tanie: wypożyczenie to koszt od 10 do 15 zł, a członkowie PS Plus mają zniżki!) albo do kupienia. W tej platformie można zbierać jakieś punkty ,,lojalnościowe" za które można dostać pewnie jakiś film albo za darmo albo z dużą obniżką. 

 

Biblioteka IMAX na Core jest spora, naprawdę spora! Nie będę spoilerował, sami zobaczcie! Coś niesamowitego! 

Odnośnik do komentarza

6 odcinek The Bear drugiego sezonu, to jest kurwa jakiś kosmos. Bez najmniejszej przesady jeden z najlepszych odcinków bez podziału na seriale. Jeśli chodzi ogólne o sam serial, tematyka zupełnie nie moja, ciężko się to też ogląda przez teledyskowy montaż, ciągły chaos na ekranie, który wpływa na widza, więc nie da się tego oglądać cięgiem(albo nawet odcinek po odcinku), bo jest zwyczajnie zbyt męczące dla głowy, ale chyba tak miało być, więc nic, tylko bić brawo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...