Skocz do zawartości

Disney+


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Masorz napisał:

Zrobił za małą dupę dla Rogue to i ze stołkiem się musiał pożegnać.

 

Wszystko to, co rozgrywa się ,,inside" korpo-żyćku Disney'a i całych tych ,,mrówczych firm", które Disney ma pod sobą, to taki... no cóż jeden wielki - mówiąc brzydko - pierdolnik. Podejrzewam, że większość tak zwanych newsmanów z zagranicznych serwisów plotkarsko-geekowsko-popkulturowych, pisze w swoich artykułach i ,,hot newsach" pierdoły, nie wiedząc co tak naprawdę się tam w tej firmie/Organizacji dzieje, jak i co ma miejsce wokół wszystkiego niej dotyczącego. Dlatego kij wie jak reagować na ,,takie tam z dupy rewelacje" o - co samo w sobie jest tak samo szokujące, śmieszne, jak i irytujące oraz żenujące - zwolnieniu jednej z najważniejszych (o ile tak było naprawdę) postaci stojących za wcieleniem pomysłu na "X-Men '97" w życie. Dobra nasza, że to w ogóle powstało, że ,,kreskówka" w nowej graficznej odsłonie, jako kontynuacja ,,jej kultowości' czyli klasycznego serialu o X-Men z cukierkowych lat 90-tych po prostu jest. Dobra nasza, że na Disney+ zaczyna pojawiać się coraz więcej i to coraz lepszych serii oraz filmów ,,nie oryginalnych", do których Disney ma prawa. Na tej platformie brakuje mi tylko jednego: możliwości zakupu lub wypożyczenia filmu, którego Disney+ nie ma w swojej ofercie. I byłoby pięknie.:notsure:

Odnośnik do komentarza

Seriale animowane Marvela, zwłaszcza te z lat 90's, to taki fantastyczny Świat - graficznie wyjątkowy, mający swój styl, raz subtelny a raz nie, świetnie zagrany jeśli chodzi o polski dubbing (choć kreskówka z Iron Manem z tego okresu to już niekoniecznie), fabularnie w miarę przystępnie opowiedziany. I jestem mega zadowolony z tego, że to wszystko jest dostępne na Disneyu, ale... na tej platformie brakuje 

 

... wstawienia do oferty wszystkich odcinków serialu: "Fantastyczna Czwórka" z lat 90-tych oraz serii z 2006 roku. No, nie pogardziłbym tego rodzaju koszmarkiem... animcem: "Disk Wars: Avengers" czy nawet "The Avengers" z 1999-00, które kiedyś leciało na Jetixie czy jakoś tak. Może kiedyś coś jeszcze z animacji, plus filmy pełnometrażowe, bo trochę Marvel ich wydał, na Disney+ się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, messer88 napisał:

2 sezony oglądałem, lubisz Wu to Ci się spodoba. Jak kogoś nie interesuje historia grupy to raczej typowy serial typu biedne murzyny, narkotyki, itp. I spoko dobór aktorów np ODB. 

Fanem hip hopu nie jestem, wu tai znam, ale liczę bardziej na klimat podobny do Snowfall, oczywiście z domieszką muzyką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o The Bear, to powiem szczerze - to jest ciekawy serial o kuchni i kulturze kulinarnej. ALE napięcie i stres jaki wsadzają w ten serial DLA MNIE, nie równa się nagrodzie w postaci satysfakcji z rezultatu. Bardzo podobał mi się odcinek ze święta dziękczynienia, bo był klimat rodziny i ich interakcji, ale jeśli chodzi o strefę knajpy - według mnie jest średnio, nie jestem w stanie się delektować tymi dramatami, żeby na końcu okazało się że kotlet był dobry, Nie zrozumcie mnie źle, realizacja, zdjęcia, aktorstwo jest świetne - zwyczajnie nie jest to serial dla mnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2024 o 01:16, Shankor napisał:

Bardzo podobał mi się odcinek ze święta dziękczynienia, bo był klimat rodziny

Właśnie obejrzałem, klimat rodzinny jak u uzytkownika Homelander w domu :kekw:  ale obsada dobra, Jamie Lee Curtis i Bob Odenkirk

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2024 o 09:42, bartiz napisał:

U Was też ta ich apka na TV to taki syf? Napisy się raz pojawiają raz nie, czasem na ułamek sekundy, do tego co chwilę zjazd z jakością obrazu. LG OLED, z innymi serwisami nie mam problemu.

Tak też miałem czasami znikające napisy, dlatego teraz odpalam z xboxa

  • This 1
Odnośnik do komentarza
U Was też ta ich apka na TV to taki syf? Napisy się raz pojawiają raz nie, czasem na ułamek sekundy, do tego co chwilę zjazd z jakością obrazu. LG OLED, z innymi serwisami nie mam problemu.

U mnie to samo na oledzie lg, na drugim starszym Samsungu lcd wszystko smiga elegancko w tym samym domu na tym samym łączu. Mam teorie, że chyba disney nie lubi LG.
Odnośnik do komentarza

Krótko i treściwie, oraz tak slangowo: ,,kurnia balans", Disney zaskakuje mnie po raz kolejny. Nie mogę się nadziwić - i to idzie na plus dla oceny dotychczasowej działalności tej platformy - dlaczego coraz więcej i więcej ,,nasz ukochany" Disney+ wstawia do swojej oferty z gatunku i rodzaju: wiele produkcji azjatyckich. Już nie chodzi o same anime, ale i jakieś ,,koreańskie dramy" czy zwykłe seriale lub miniseriale. Disney ma taką dziwną ,,przypadłość": dodawać do swojej biblioteki np. 2, 3 i 5 sezon jakiejś serii dokumentalnej lub pierwsze 10 odcinków jakiegoś anime lub nawet któryś tam jeden sezon zwykłego serialu. Na ,,N" jest podobnie, to samo na ,Prime".

 

A wracając do Disney+, nawet oscarowych hitów jest już tu pełno, np. "Biedne Istoty" (no właśnie, kto by pomyślał, że w przypadku tego tytuł premiera będzie taka szybka) z tych nowych obrazów, a ze starszych to: "Pearl Harbor" oraz "Moulin Rouge", o którym to tytule dowiedziałem się teraz, że dodali go do oferty platformy... zapewne dawno.


P.S. wiadomo ile odcinków będzie miał "X-Men '97"?
 

Odnośnik do komentarza

image.thumb.png.7392857a538aeae6d81bc42b7501f9ab.png

 

,,Kij z tym!", wiem że ludzie nie mają co robić, xD, że to ściema w opór, fejk jak s*******n, no ale... teoretycznie jako fan nie pogardziłbym czymś takim, czy to jako serial czy to jako film, animacja czy anime. Brałbym w ciemno, bo projekt ,,historii Lorda Vadera" brzmi cholernie mocno. 

 

P.S. Szukałem film z wybitną rolą Portman, Czarny Łabędź z 2010 roku, czy jest on w ofercie Disney+... Owszem okazało się, że jest on dostępny, ale wyszukało mi również coś takiego:

 

obraz_2024-03-31_104927161.thumb.png.f37a3428552ebbc4c14472fe3d661ef7.png

 

... Ktoś poleca? :notsure:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SnoD napisał:

Piąty odcinek nowych Xmenów :obama:

 

Siedziałem jak na żyletkach przez całą drugą połowę.

 

 

 

Krótko, z waszych opinii na temat nowych, a tak naprawdę starych, X-Menów nazwanych ciekawie ,,'97" wynika jedno: szykuje mi się re-watch serii z lat 90-tych, aby zaraz po jej obejrzeniu zabrać się za jej kontynuację na Disney+. Oł Men, lepiej: po tym wszystkim seans (rozłożony na w miarę regularne odstępy po między ,,oglądnięciami") Trylogii X-Men, filmów od Singera z lat 2000-06. Zresztą takowa marvelowska klasyka animowana to druga zaraz po "Batman TAS" z lat 90-tych najlepsza superbohaterska seria odcinkowa jaką widziałem. To są ikony seriali ery 90's... Ikony! :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...