Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie po drodze mi z levelovaniem broni do odblokowania innej. Muszę najebać kilkanaście lvl jakimś gównem aby zrobić inna broń. No kurwa nie. Gramy z ziomkami i mamy przegrać bo ja się męczę z bronią? 

No chyba zostanę z podstawowymi buildami. :nvmnd:

  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Nie po drodze mi z levelovaniem broni do odblokowania innej. Muszę na(pipi)ać kilkanaście lvl jakimś gównem aby zrobić inna broń. No (pipi)a nie. Gramy z ziomkami i mamy przegrać bo ja się męczę z bronią? 
No chyba zostanę z podstawowymi buildami. :nvmnd:
Przypomnę tylko, że jeszcze wczoraj pisałeś "No ale to jest po to aby Cię utrzymać przy gierce"
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Mnie tylko interesuje zdobyć kastov74 i full ulepszenie. I tak się zwykle jedną bronią w codzika pyka. 

Ktoś tu ma edycję specjalna? Warto dopłacić?

Moim zdaniem warto, masz od razu battlepassa +50 lvli (od startu sezonu), kilku operatorów, no i pakiet dla karabinków z rodziny M4. Zawiera wszystkie dodatki do karabinów, które należą do tej domeny.

 

Chociaż i tak wolę M4 z blueptintu bodaj za kampanię (taki pustynny) jest fajnie skonfigurowany, wystarczy wymienić laser na magazynek, lufę na 20' i śmiga na każdy dystans. Ten BP ma tłumik (wyciszenie i zwiększenie zasięgu <nie wiem kto to wymyślił :) >) który jest bardzo czasochłonny do odblokowania, z zupełnie innej domeny, co czyni go super opcją.

Odnośnik do komentarza

Po przejściu kampanii i pograniu w multi, mam następujące odczucia:

1. Jak ktoś ominął ostatnie kilka części CODa i np. przeskakuje z BFa, to faktycznie jest się czym zachwycać.

2. Jeżeli ktoś namiętnie nakurwiał w poprzednie części, to już tak kolorowo nie jest.

 

Kampania jest poprawna, ale do swojego prekursora z 2010 roku nawet się nie umywa.  Za miesiąc nikt o niej nie będzie pamiętał.

 

W obecnym stanie gierka wygląda jak jakaś wersja dla ubogich MW2019 i mam poczucie zmarnowanych 319 zł. Pomijając technikalia, które imo prezentują się marnie i nie widzę żadnego progresu względem MW 2019 (gram na XSX i 65" Oledzie), to  wszelkie zmiany natury gameplayowej są dla mnie nie zrozumiałe (np. podejście do perków i gun smitha). Psioczyłem na Overwatch 2, że równie dobrze mógłby być patchem do Overwatch, ale w obecnym kształcie MW 2022, bym się nie obraził za takie podejście. Przynajmniej wszystko co się odblokowało przy poprzednich battlepasach można było by użyć, a nie jak teraz - chcesz zagrać Ghostem? To kup wersję VAULT za 459 zł lub poczekaj z 3-4 sezony. O ilości map i trybów gry nie wspomnę.

 

Z resztą, za rok i tak ACTI wywali kule na tę gierkę bo wyjdzie nowy COD i tyle z tego będzie.

 

Jak ktoś chce być na czasie, to niech kupuje i gra, ale jak ktoś nie ma ciśnienia, to lepiej poczekać do końca roku i zobaczyć w jakim stanie gierka będzie wtedy.

 

 

 

 

Edytowane przez Metoda
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Metoda napisał:

Z resztą, za rok i tak ACTI wywali kule na tę gierkę bo wyjdzie nowy COD i tyle z tego będzie.

 

Jak ktoś chce być na czasie, to niech kupuje i gra, ale jak ktoś nie ma ciśnienia, to lepiej poczekać do końca roku i zobaczyć w jakim stanie gierka będzie wtedy.

Tą grę mają wspierać niby dwa lata więc zobaczymy czy faktycznie następny CoD będzie w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, UberAdi napisał:

Przecież MW2019 miało mniej trybów i tyle samo map na premierę jak dobrze pamiętam czyli 10 + 2 duże

No i ok, ale nie zmienia faktu, że teraz mieli prawie wszystko już gotowe na bazie MW 2019 (gun game, mapy nocne). Nie jestem game devem i się nie znam, ale chyba przy takim budżecie nie chcesz mi powiedzieć, że przez 3 lata robili głownie nowe animacje inspekcji broni, UI jak w COD Mobile i kampanię.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Metoda napisał:

No i ok, ale nie zmienia faktu, że teraz mieli prawie wszystko już gotowe na bazie MW 2019 (gun game, mapy nocne). Nie jestem game devem i się nie znam, ale chyba przy takim budżecie nie chcesz mi powiedzieć, że przez 3 lata robili głownie nowe animacje inspekcji broni, UI jak w COD Mobile i kampanię.

Zapomniałeś o Warzone 2.0

Odnośnik do komentarza

I o raidach. O zawartości całej gry i tak będzie można gadać dopiero jak ten 1 sezon wystartuje bo na razie nawet tych misji z calling cardami i blueprintami nie ma.

Chyba to oczywiste było, że Activision nie rzuci ci całości contentu jaki mają na premierę bo za co by ciągnęli hajs od graczy w czasie sezonów przez te 2 lata? :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, McDrive napisał:

Mi tam pasuje odblokowywanie broni. Wreszcie mam motywację żeby sprawdzić każdą pukawkę, a przy okazji nauczę się korzystać z każdego typu.

Mam podobnie. Zazwyczaj ograniczałem się do sprawdzenia kilku giwer aż znalazłem swoją ulubioną i finalnie latałem 90% gry z jedną. ALE wbicie 13 leveli to jednak za dużo, żeby coś odblokować.

Pograłem tylko kilka rundek, zajrzałem do warsztatu i zdziwiłem się zmienionymi nazwami giwer. Nie mogłem znaleźć mp5 i okazało się, że teraz nazywa się jakoś inaczej, ktoś wie czemu? I w ogóle czemu mam wrażenie, że to wszystko wygląda tam gorzej niż MW2019 na ps4pro ;/ 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Takie wyłączenie w ustawieniach konsoli to sie na gó...no nadaje bo wtedy żadnego meczu nie znajduje. Czemu nie ma opcji wyłączenia tego normalnie w menu gry tak jak na konsolach Sony...

znajduje, wczoraj to robiłem i nie zauważyłem problemów z dobieraniem graczy. ale nie zmienia to faktu, że zjebali 

Odnośnik do komentarza

Ktoś szuka ludzi do wspólnego grania? Chętnie się dołączę. 
 

PSN: kamilcsw_PL

 

Z innej beczki, jak zagrac w Hardcore morde? Nie widzi mi się grać w te tryby, gdzie trzeba ładować pół magazynku żeby kogoś ubić.

Edytowane przez kamilpolpak
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrwawaRyba napisał:

Jaki macie pingi w grze? Ja na PS5 w Warszawie mam 40-50ms.

Na mniejszych mapach mam to samo. Na tej inwazji z 64 graczami wpada dodatkowo często utrata pakietów 2% wiec widać że Acti jak zwykle ma wyje...ane jesli chodzi o serwery. A to tylko świadczy o tym że w Warzone 2 będzie jeszcze gorzej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...