Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

No nikomu z graczy by się krzywda nie stała jakby dodali nowe. No im więcej tym prawdopodobnie lepiej, tak? To tak wiele roboty by było dodać jakieś z MW 2019? Mi się już nudzi szczerze strzelanie ciągle w tym samym środowisku, chociaż nie wiem zmienna pora dnia/pogody żeby na tych słonecznych było pochmurnie i odwrotnie. Nie jestem graczem FIFY, że mi starcza gapienie się ciągle w zielone.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

To tak wiele roboty by było dodać jakieś z MW 2019? Mi się już nudzi szczerze strzelanie ciągle w tym samym środowisku

 

Czyli po 5 dniach już Ci się znudziły mapy i rozwiązaniem tego ma być dodanie map z poprzedniej edycji gry, no logiczne.

Ja bym nie pogardził jakimiś dlc z mapami, o ile wyglądałoby to jak za czasów bad company 2/b3. No ale takie rzeczy już chyba nigdy nie wrócą

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

No nikomu z graczy by się krzywda nie stała jakby dodali nowe. No im więcej tym prawdopodobnie lepiej, tak? To tak wiele roboty by było dodać jakieś z MW 2019? Mi się już nudzi szczerze strzelanie ciągle w tym samym środowisku, chociaż nie wiem zmienna pora dnia/pogody żeby na tych słonecznych było pochmurnie i odwrotnie. Nie jestem graczem FIFY, że mi starcza gapienie się ciągle w zielone.

Hmm to weź może nie graj :lapka:

 

W MW2019 w pierwszym sezonie dodali 3 mapy z CoD4, tu może być podobnie.

Strzelam że będzie Terminal, Quarry i Favela bo ponoć wszystkie z nich są na mapie do Warzone 2.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, number_nine napisał:

 

Czyli po 5 dniach już Ci się znudziły mapy i rozwiązaniem tego ma być dodanie map z poprzedniej edycji gry, no logiczne.

Ja bym nie pogardził jakimiś dlc z mapami, o ile wyglądałoby to jak za czasów bad company 2/b3. No ale takie rzeczy już chyba nigdy nie wrócą

ehh... Dowiedziałem się dzisiaj na forum, że rywalizacyjny multiplayer to ma być chilloutowa rozrywka na lepszy sen, że nowe mapy to ogromny kaprys więc nie dziwi mnie twój problem ze znalezieniem logiki. Chodzi mi o to drogi forumowiczu, ŻE BY BYŁO WIĘKSZE ZRÓŻNICOWANIE. Więcej map w liczbie ogólnej to większa różnorodność i mniej biegania ciągle po tych samych. Już niech będą z 2019 roku to się wymiesza z nowymi i będzie lepiej, więcej, ciekawiej, jakkolwiek inaczej.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, UberAdi napisał:

W MW2019 w pierwszym sezonie dodali 3 mapy z CoD4, tu może być podobnie.

Strzelam że będzie Terminal, Quarry i Favela

No i świetnie niech dodają będzie więcej no co w tym złego? Wy pracujecie w tym Acti, że cokolwiek złego się napisze to od razu ALE KAPRYŚNY, NOWE MAPY BY CHCIAŁ.  No tak chciałbym. Ja nie wiem, mam im laurkę wysłać z podziękowaniami, że zrobili gierkę, którą mogłem kupić i ona działa? Nie czaję waszego podejścia. I mówię serio nie wchodziłem w jakieś opcje gry, nie wiem co tam się ustawia ale można zrobić mecz 1 v 1 ? Bo bym wam chętnie wpierdolił po kolei.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Zamiast map do 6v6 które pewnie i tak będą dochodzić wraz z sezonami to niech dorzucą gunfighta którego też zabrakło a jest IMO top 3 trybów w Modern Warfare

 

ogólnie jak tak patrzę na Twittera i plotki to mam wrażenie że ta gra dopiero będzie mieć premierę 16 listopada wraz z Warzone i Season 1, a teraz grami w betę nr 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W cod4 przegrałem około 3000h i taki Crash mógłby w kółko lecieć na pubach. 

Krzysiu pewnie lata że snajperką po mapach to mu się nudzi jak zanim spota znajdzie to dead. Daje 100 procent, że większość czasu i map na kucąco spaceruje xd 

Przykładowo z takim strikerem jak ja, który ma taktykę wypracowana latami to jest bez szans. A takich wielu na serwerach spotykam. Zbijamy piony na czacie i wymieniamy się spostrzeżeniami.

Edytowane przez Donatello1991
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Jakby losowa była chociaż pogoda na tych mapach... O boże nie, ja nic nie tego. Przepraszam. Jest zajebiście i zajebiście by było jakby jeszcze ograniczyli ilość tych map bo nie wiadomo jakie prawa autorskie i inne uczucia obrażają te, które jeszcze są. Mi starczy jedna mapa tak jak w LoLu tam się sprawdziło to czemu nie. MW 2 11/10 znaczek jakości i kosz owoców. Super jest. Ten gunplay i dźwięki :banderas: to jest malina taka dojrzała czerwona prosto z krzaczka noooo mniam. Jakby ta gra była kobietą to bym ją wyruchał, taka jest zajebista. Kupujcie i widzimy się w grze. :wub::wub: Ja już niczego nie chcę bo od kiedy wróciłem do domu z płytką Call of Duty: Modern Warfare II to mam już wszystko.

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Donatello1991 a da się sprawdzić statystyki ile czasu % spędziłem z każdą bronią? Bo ,,własna klasa1'' domyślnie to na 100% nie jest snajperka. Ze snajperki strzeliłem może 10 razy (10 kul wystrzeliłem znaczy się) a tak to gram taką bronią że trzymam trigger i ona strzela do 0 taka wiesz jak Rambo miał w trzeciej części i z dwóch w niebo strzelał. Jestem w ciągłym ruchu.
Szkoda, że napisałeś:
 

11 minut temu, Donatello1991 napisał:

Daje 100 procent

bo jakbyś napisał że daje chociaż 100 zł to byś był stówę w plecy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Qbon napisał:

Żeby tutaj jeszcze była chociaż jedna mapa o poziomie zbliżonym do takiego Crasha :kekw:


Jak możesz pisać takie rzeczy? W Call of Duty: Modern Warfare II jest najlepszy zestaw map do rozgrywek sieciowych w strzelankach od zawsze od kiedy powstał pierwszy komputer. Call of Duty: Modern Warfare II to tak zajebista gra, że powinna zostać obwołana najlepszą grą kiedykolwiek na cokolwiek. Najlepsza gra na GameBoy Color? Call of Duty: Modern Warfare II. Sega Dreamcast? Oczywiście, że Call of Duty: Modern Warfare II. Ja już wiem jakie będzie TGA bo znam już zwycięzce wszelkich kategorii. Zgadniecie jaka to gra? Call of Duty: Modern Warfare II. Nie ma rzeczy na tym świecie, która by była lepsza niż Call of Duty: Modern Warfare II

  • beka z typa 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Jeszcze chciałbym się pochylić nad tym, że kampania fabularna to największe przeżycie duchowe w moim życiu. Ileż w tym jest symboliki. Misja w dokach to parafraza chrztu by następnie dać nam widok na pole bitwy z góry jakobyśmy byli samym Bogiem bo taką mocną przewagę technologiczną mamy nad swoim przeciwnikiem. Pociski jakie spuszczamy na wrogów to 1:1 języki ogniste z apokalipsy św. Jana. Mam obawy, że kiedy zaznam całości tej opowieści to mnie popierdoli już do końca.

Jeszcze raz kurwa przepraszam, że miałem czelność napisać cokolwiek choćby przypominało niezadowolenie z cudownej gry jaką jest Call of Duty: Modern Warfare II. Teraz będę ją tylko chwalił ile sił będę miał w palcach aby ubrać w słowa wszystkie moje zachwyty.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...