Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz nic więcej nie piszę o dwójce, ale tylko dodam, że próbowałem sobie przypomnieć jakieś sytuacje czy dialogi i aż mnie wzdrygnęło. Najgorsza fabuła, postacie i dialogi ze wszystkich gier monolith. Japońce mieli udar jak to pisali. Powinno się znalezc razem z cartami z ET na pustyni. Tylko system walki to ratuje.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też nie czaje. Pod względem lokacji remake jedynki trochę bardziej jednak tarmosi (głównie ze względów technicznych) a fabularnie no to takie typowe japońskie gierki z ratowaniem świata mocą miłości i przyjaźni. Można tylko im podziękować, że nie odpłynęli jak w Kingdom Hearts.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja akurat czuję, że "nic jeszcze nie widziałem" podobnie jak w dwójce. Początek jest tak samo tutorialem dłuższym niż niejedna cała gra, wypełniony planszami, próbnymi walkami i scenkami z krótki przerwami na powolne przebiegnięcie korytarzem. Tak że nic jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

a co takiego w dwojce sie działo zaskakujacego poza zakonczeniem? Jeden uzytkownik mi tak pisał przez cała gre i nie wiem  o co mu chodziło.

 

Spoiler

Tak na szybko to: 

 

- pierwsze pojawienie się Mythry

 

- wątek Indol i Amalthusa

 

- Nia jako blade

 

- fragment gdy możemy sterować Jinem i zrozumieć jego perspektywę

 

- cały finał dziejący się równolegle z finałem jedynki 

 

 

  • Plusik 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.07.2022 o 18:32, 20inchDT napisał:

Nie podoba mi się, że wciąż po rozpoczęciu walki nie można wejśc do menu i zmieniać sprzętu. Fajnie, że są itemki zwiększające dmg vs konkretnemu rodzajowi przeciwnika, ale skąd mam kurwa wiedzieć przed walką, że boss będzie np. mechaniczny.

Odkryłem, ze nie trzeba ginac, zeby dostac mozliwosc retry i zmiany ekwipunku. Wystarczy przytrzymac "-" i pojawia sie dwie opcje - retry i give up :sonkassie:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, funditto napisał:

 

  Ukryj zawartość

- Nia jako blade

 

 

Spoiler

Z Nią to po scenie na saunie bałem się, że Mythra widziała u niej knagę jak tamta wstała i okaże się potem w rzeczywistości femboyem. Odetchnąłem z ulgą, że to tylko Blade:ragus: ze skośnookimi to nigdy nie wiadomo.

 

Odnośnik do komentarza

Gra ktos przenośnie? Ile wam trzyma bateria? Wczoraj padło przy niecałych 2h :/ Mój switch V1 chyba juz serio chce na emeryture. Nawet SD działa mi dłuzej na wymagajacych grach. Jestem nadal w 3 rozdziale. 17h za mną. System nadal nie wymaga niczego bo walki sa proste i nie trzeba kombinować. Wciągnłęo mnie mocno i najchetnij grałbym cały dzien.

Odnośnik do komentarza

Ja mam na liczniku chyba z 24h, nadal trzeci rozdział, bo po drodze zrobiłem trochę side questów (fajnie ograniczyli te typowe fetch questy na rzecz trochę bardziej fabularnych) i hero questa na klasę z tarczą i mieczem (ale póki co, strasznie słaba mi się wydaje).

 

Nie gram przenośnie, bo mam driftującego joycona -_-

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, pawelgr5 napisał:

Tak czytam chłopaki i kminie od kiedy trzeba zaczac sie tym interesowac, na razie jak robie side questy to mimowolnie jestem OP na tyle ze majac w miare zbalansowany klasowo sklad nie da sie prawie przegrac i nie trzeba bawic sie w akcesoria, gemy i zmiane jakichkolwiek skilli itd.

Ja miałem 2x wipe na ostatnim bossie w ch3, ale to też wina tego, że ciągle żongluję klasami, żeby z bossów jak najmniej cp się zmarnowało. Wczoraj w jednym z sidequestów musiałem walczyć z dwoma levnisami z pomaranczową ramką i też mnie 2x zabili, ale wystarczyła zmiana klasy lanza na jego defaultowego tanka (na lvl 10) i padli bez wielkich strat w hp. Ogólnie to pewnie nie będzie jakichs wiekszysz problemów w tej grze, zreszta tak samo jak i w 2 czesci. Przecież tam też się leciało jak przecinak przez wszystko tymi chainami.

Odnośnik do komentarza

No, poszedłem na moby na swoim levelu i klasy zaczęły sie szybko nabijac :shotgun: przez jakis czas chyba odpuszcze levelowanie tym bonusowym expem przy ogniskach, bo za bardzo odskoczylem.

Ten medyk co go odblokowałem wczoraj wydaje sie zajebisty, duzo łatwiej teraz idzie, a jak go odblokuje na pozostalych to :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja użyłem go raz, bodajże jakoś przy 17 poziomie, żeby zrównać wszystkie postacie. I tyle, potem ani razu nie użyłem, jestem gdzieś w chapterze trzecim i mam 27 poziom. A medyk...

 

Spoiler

Ten od Valdiego? Czy jeszcze jakiś kolejny? Bo mi się podoba własnie ten ze spluwą.

 

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam, to się wyświetla po wyborze poziomu, że można zmienić. Ja ustawiłem normal, ale faktycznie jest dość prosto, chociaż jak przeciwnicy mają trochę wyższy poziom, to się dłuży, bo przegrać i tak ciężko, ale damage mały zadajemy. 

Edytowane przez Szwed
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...