Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Nie, w sumie to jeszcze tylko trochę łażenia i gadania/spania przy ognisku i będziesz miał wielki finał. Chociaż czasowo to wychodzi dość długo, wczoraj grałem z 2h, a pada w rękach miałem może z 40 minut :ohboy:

 

 

Edit: co do tych orderów to nie wiem, tak jak mówiłem, w sumie nie lubię wbijać 3 poziomu i dopóki nie okaże się to jakimś game changerem przy orderach, to nie będę tego pod to robił xD Ale widowiskowe to są, nie ma co.

Edytowane przez Szwed
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, Szwed napisał:

Ooo, przypomniałem sobie, brakuje mi tych combosów z blade arts w dwójce. Fajne combosy z tego też szły. No ale tu nie ma blade'ów (czy na pewno? hehe), więc raczej już się nie ma co na to nastawiać.

Których Ci brakuje? Break -> Topple -> Launch -> Smash wchodzi tutaj normalnie ;) Jak chodzi o te z kolorkami to mi tez mocno tego brakuje. Dawało to kosmiczną kontrolę nad całym starciem.

Odnośnik do komentarza

Niby fajne combosy, ale kurde nie mam czasem motywacji ich klepac, bo co bym nie robil, to walke i tak wygram. Jedyne co one robia, to przyspieszaja starcie. Jak pisalem wczesniej, konsole mozna odlozyc, wrocic za chwile i bedzie wygrana. Szczegolnie teraz jak tego medyka odblokowalem i latam z trzema. Ne wiem, moze pozniej bedzie trudniej? albo na hard trzeba zmienic z normal.

Odnośnik do komentarza

No właśnie mam wrażenie, że poziom jest mocno nierówny, bo tak jak wspomniałem, do bossa w 3 chapterze podchodziłem kilka razy pomimo przewagi levelowej. W jednym z podejść, i to tych późniejszych, zwipe'ował mnie praktycznie w minutkę (padli medycy, a miałem ich dwóch) i papa. Może potem będzie trochę ciężej, albo krzywa trudności będzie szybowała w górę przy bossach.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Jeez_PS napisał:

Chłopaki na jakim poziomie polecacie grać? Na normalu nie jest za łatwo/samograj? Można zmieniać poziom trudności podczas gry?

 

 

Grałem na hardzie i w pewnym momencie zacząłem mieć dość, że potwory na drodze dokądś tam mnie masakrują.

 

Zmieniłem na normal i nadal mnie tak samo masakrowały mdr.

 

Nie wiem, zmieniłem kilka razy i nie widzę specjalnej różnicy. Przeciwnik zabijał tę samą ekipę w mniej więcej tym samym tempie. 

 

Trudno mi powiedzieć, tak czy siak gra stawia różnorakie wymagania. Być może tak jak w poprzedniku, właśnie Chain Attack jest słabszy na hardzie, zmuszając do innych taktyk, na pewno mogę powiedzieć, że malutko życia zabierałem większości trudniejszych przeciwników tymi chain attackami jak na razie hehe.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma co rozwijać. Wciągnął mnie ten świat i postacie i żal będzie skończyć tę przygodę, a jeszcze grubasy fabularne nie weszły. Nawet te sidequesty są wciągające, bo jest ich relatywnie mało, ale w większości nie są typowymi zapychaczami. Dużo z nich ma nawet va jak w przypadku hero sidequestów. Kocham monolith i Takahashiego, oby nigdy nie umarł i robił te gry do końca świata. Ale bym bił po głowię tę osobę, która pisała, że Noah to męczybuła czy jakoś tak. Zajebisty jest i VA legancki. W ogóle super, że tym razem wszystkie postacie są tak naprawdę na świeczniku i nie odchodzą na drugi plan jak to zwykle bywa i każdy ma coś do dodania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwię się jeszcze, że nikt z Xenozje'bów tutaj nie zrekonstruował, kiedy i gdzie dokładnie dzieje się "trójka" analizując tylko to, jak wypowiadają się Nopony - jak wiadomo, geneza tego że Nopony mówią w ten sposób jest bardzo szeroko opisana w L O R E tej serii.

 

A w trójce, no kurde, strasznie na razie potraktowali te nopony. Mało mówią, zazwyczaj tylko w krótkich tekstach a nie w scenkach, a jak już coś mówią, to jakimś takim normalnym głosem, który kompletnie nie pasuje.

 

NIE USŁYSZAŁEM JESZCZE ANI JEDNEGO "MEH"!

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero w 2 akcie i ledwo co zacząłem was gonić w graniu w tą grę, żeby stwierdzić gdzie akcja czasowo i geograficznie może się dziać  :teehee:  To jeszcze wiele trawy i wód przede mną. 

 

Generalnie póki co z tych wszystkich Xeno przeze mnie ogranych (gdzie jedynka była po prostu "ok" jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie, a dwójka w 3 chapterze miałem moment, że mnie zwyczajnie zniechęciło na dzień od grania) to trójka faktycznie chyba będzie moją ulubioną. Klimat skrojony jakby zupełnie w inną stronę. Po cukierkowej dwójce dostajemy brudną wojną i perspektywą śmierci każdego dnia.

Jaki ten gameplay fantastyczny. Armia 6 ludzi kosi pole aż miło. Wiem, że to się zmieni ale serio w żadnej odsłonie tak szybko nie kosiło się wrogów, DMG output na tą chwilę jest ogromny.

Nopony póki co faktycznie mało wygadane, nie rzucają mehami ani innymi zboczonymi podtekstami tak jakby Monolithsoft bardzo wziął sobie do serca posty z forumka. Trochę tych nawiązań do poprzedniczek już rzuciło mi się w oczy i mam w głowie kilka teorii, a mam nabite raptem kilka godzin.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...