Skocz do zawartości

DarkWood


RIfuk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko jednak hard na pewno nie za 1 razem.
Gra jest trudna, nawet bardzo trudna wiec trzeba wiedzieć jak zarządzać bronią zasobami i mieć strategię na każdy rodzaj przeciwnika.
Zginąć można w ułamku sekundy.
Nie pamietam ile h zajęło ale obstawiam że ze 30h.
Jest sporo rzeczy opcjonalnych, eksploracja cieszy i jest wynagradzana wiec warto się w gierkę zagłębić.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wole nie oglądać tego typu filmów bo tutaj fajnie samemu do wszystkiego dochodzić.

 

Co do gry, jestem strasznie zaskoczony i to pozytywnie.

Gram od razu na trybie Trudnym ( 5 zgonów i koniec gry) i pewnie będę wiele razy ją zaczynał ponownie ...

Klimat w dzień i w nocy BARDZO DOBRY, zbieractwo, handel, rozbudowanie warsztatu, ulepszanie przedmiotów, barykadowanie domu i zbieranie paliwa aby przetrwać noc to coś niesamowitego.

Ciągły stan zagrożenia, pilnowanie godziny i ciągłe zastanawianie się, jak zabezpieczyć dom aby nic w nocy się tu nie wdarło.

Gdzie iść, czy zapuszczać się jeszcze tak daleko ? Czy zdążę wrócić do domu przed zachodem słońca? Czy w tej gęstwinie trafię do domu ?! To pytania które towarzyszyły mi wczoraj non stop.

Do tego fajna walka, prosta ale ciekawa.

Graficznie jest specyficznie dla mnie to ciekawa odmiana, dźwięk super w nocy na słuchawkach grając po ciemku można naprawdę się przestraszyć!

 

Mega zaskoczenie, to lepsze niż ostatnie wszystkie Resident Evil razem wzięte.

Kto nie sprawdzał musi dać tej grze szanse i nie sugerujcie się specyficzną grafiką.

Ma to swój unikatowy urok. W taką grę jeszcze nie grałem.

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bierz na duży sprzęt, zdecydowanie. Ogrywałem na PC, PS4 i Switchu. Ta ostatnia wer. zdecydowanie odstaje właśnie jeśli o te loadingi chodzi. I w sumie wielka szkoda bo sama gierka jest wyborna i idealnie skrojona pod tryb przenośny (pod względem gameplayu). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...