Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mejm napisał:

Fajna piosenka przed samym top6 poleciala. Jak nie lubie hh tak z lets go justin i cytatu z Bison smiechlem. Nie wiedzialem tez, ze final rozgrywa sie na jakims je.banym stadionie. Poole w salce konferencyjnej troche mnie odrzucaly oprawa od tego turnieju ale sam final dostarczyl (choc RBK lepsza oprawa ale tez inna skala).

 

Bylo pare ciekawych momentow glownie z Tokido jak wyciagal na zyletach. Zdziwilem sie jak zobczylem, ze chlop zaczal w 2002, je.bane japonskie geny. Mena spodziewalem sie, ze pyknie kolejnego kena ale jakos mi ta zaglerka postaciami odebrala przyjemnosc ogladania finalu. AB nie znam oprocz wystepu na RBK ale tam chyba wygral jego brat. Nie wiedzialem, ktory to ktory ale ken zamiast marisy mnie uswiadomil. Swoja droga Daigo przegral z grubym w poolach. Koniec legendy?

 

A kto tam w temacie T7 narzekal ze araby przejmuja impreze? :leo:

 

zajebiste, zresztą tak jak całe finały. potwierdziło się tylko to, że sf6 z całym tym swoim milionem systemów sprawdza się zajebiscie do oglądania na wysokim poziomie.

Edytowane przez tlas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

 

Bylo pare ciekawych momentow glownie z Tokido jak wyciagal na zyletach. Zdziwilem sie jak zobczylem, ze chlop zaczal w 2002, je.bane japonskie geny.

W 2003 wygrał SBO w CvS2:cool2:

 

Daigo od lat nie odnosi większych sukcesów co nie zmienia faktu, że nadal potrafi znaleźć się w topach.

Odnośnik do komentarza

Finał zajebisty ogólnie w przeciwieństwie do jednostronnego w T7. Mena ogólnie miał ciekawą taktykę żonglowania między lukiem i blanką by wybić angrybirda z rytmu co podziałało idealnie przy resecie.

Fajnie też to evo mi kontrastowało z 1 evo po wyjsciu SF5 gdzie była mega nuda i każdy grał identycznie, bo gra była mega biedna pod względem dostępnych opcji. 6 widać klasunia baza na przyszłość.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ogółem jak ktoś chce raz na sto lat pyknac online meczyk to zawsze chętny, cienki jak dupa węża jestem ale z tlasem juz dwa sparingi, Ukyo regularnie w hubie odwiedzam testując czy dzisiaj jest ten dzień kiedy nie wjebie mi perfecta grając stopami tyłem do tv, trochę ludzi temat tu przegląda, a jakoś ze wspólnym nawet szybkim okazjonalnym graniem jest cisza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...